„House of Cards”: silna i cyniczna Claire Underwood w zwiastunie finałowego sezonu

Natalia Hluzow
27.09.2018 15:39
House of Cards 6 - zwiastun|undefined Fot. kadr ze zwiastuna "House of Cards 6"

Premiera 6. sezonu „House of Cards” już w listopadzie. Jak skończy się historia zakulisowych starć i manipulacji stojących za wielką polityką Stanów Zjednoczonych? Zwiastun finałowego sezonu serialu jest już dostępny.

Netflix dotychczas bardzo ostrożnie dawkował informacje o nadchodzącym sezonie „House of Cards”, który zakończy 5-letnią przygodę z serialem. Po informacjach o zwolnieniu Kevina Spaceya z roli Franka Underwooda, głównie mogliśmy podziwiać Claire Underwood u władzy na zdjęciach, plakatach i w krótkich teaserach 6. sezonu serialu.

Teraz wreszcie jest! Pełny i oficjalny zwiastun finałowego sezonu „House of Cards”.

„House of Cards” sezon 6 – oficjalny zwiastun

W jednym z pierwszych kadrów zwiastuna widzimy, jak zapłakana Claire z rozmazanym makijażem lamentuje po śmierci męża. Nie dajcie się jednak zwieść fałszywym łzom. Chwilę później słyszymy słowa „Nadszedł kres rządów białych mężczyzn w średnim wieku”. Teraz nadszedł czas Claire.

W zwiastunie, prócz Robin Wright w roli Claire Underwood, przede wszystkim możemy przyjrzeć się nowym bohaterom serialu – Anette i Billowi Shepherdom, granym przez Diane Lane („Niewierna”) i Grega Kinneara („Lepiej być nie może”). W 6. sezonie powrócą też znani z poprzednich odsłon serialu Michael Kelly, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Constance Zimmer, a także Derek Cecil, Campbell Scott i Boris McGiver.

„House of Cards 6” – kiedy premiera?

Stworzony przez Beau Willimona „House of Cards” zadebiutował w 2013 roku jako pierwszy oryginalny serial Netflix, szybko stając się również pierwszym serialem internetowym, który nominowano do nagród Emmy w najważniejszych kategoriach. Serial zdobył też 2 Złote Globy i 6 innych nominacji do nagrody. Łącznie zgromadził do tej pory 53 nominacji i 7 nagród Emmy - w tym pierwszą w historii nagrodę w głównej kategorii dla serwisu streamingowego dla Davida Finchera za „Wybitną reżyserię serialu dramatycznego”.

Premiera finałowego sezonu „House of Cards” zaplanowana jest na 2 listopada 2018. Oczywiście tylko na Netflix.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.