05.07.2018 19:26

„House of Cards” – kolejny teaser zapowiada przejęcie sterów przez Claire Underwood

Premiera 6. sezonu „House of Cards” zbliża się wielkimi krokami. By o niej przypomnieć, Netflix zaprezentował kolejny mały teaser finałowych odcinków.

Claire Underwood
foto: materiały prasowe Netflix

Claire Underwood na dobre rozsiadła się w fotelu prezydenckim i z pełną pewnością siebie promuje nadchodzący, ostatni sezon „House of Cards”. Z okazji Dnia Niepodległości w USA, 4 lipca 2018 na oficjalnym Twitterze serialu pojawiła się krótka odezwa nowej pani prezydent do widzów.

„House of Cards” – teaser 6. sezonu

Najnowszy teaser „House of Cards 6” jest wyjątkowo krótki, ale dobitnie pokazuje, kto na koniec będzie rozdawał karty. Wystarczy spojrzeć, jak Robin Wright w roli Claire Underwood wypowiada krótkie „Szczęśliwego Dnia Niepodległości. Dla mnie”.

"

Wiadomość od prezydent Stanów Zjednoczonych "

6. sezon „House of Cards” bez Kevina Spaceya

W związku z aferą wywołaną licznymi oskarżeniami o molestowanie seksualne,  Kevin Spacey został usunięty z obsady serialu „House of Cards” przed rozpoczęciem zdjęć do finałowego sezonu. Zdecydowano, że w roli głównej bohaterki i głowy państwa zastąpi go jego serialowa żona – Claire Underwood, w którą wciela się Robin Wright.

Poza główną bohaterką w ostatnim sezonie produkcji wystąpią również Michael Kelly, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott i Boris McGiver oraz Diane Lane, Greg Kinneare i Cody Fern.

Twórcą „House of Cards” jest Beau Willimon, za produkcję odpowiada natomiast Donen/Fincher/Roth oraz studio MRC dla Netflix. Finał serialu rozegra się na Netflix jeszcze w 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale House of Cards Netflix