31.05.2019 13:54

IKEA odtworzyła wnętrza ze "Stranger Things", "Przyjaciół" i "Simpsonow". Są identyczne z filmowymi oryginałami

Najnowsza kampania IKEI pozytywnie zaskoczy fanów serialu "Stranger Things", "Przyjaciele" i "Simpsonowie". Od teraz każdy może poczuć się jak w swoim ulubionym serialu!

Pokój ze "Stranger Things" w IKEI
fot: ikea.com/ae/en/rooms

Każdy z nas nie raz zachwycał się wnętrzem mieszkania Moniki i Rachel z serialu "Przyjaciele". Wiele osób zastanawiało się również, jak w rzeczywistości wyglądałoby mieszkanie Simpsonów, a pokój Byersów ze "Stranger Things", w którym Joyce rozwieszała lampki choinkowe, przejdzie chyba do historii... Teraz marzenia fanów o mieszkaniu "jak z serialu" mogą się urzeczywistnić.

IKEA odtworzyła pokoje z popularnych seriali

Prace nad całym projektem trwały niecałe 2 miesiące. W tym czasie a pracownicy IKEA i Publicis Spain konsultowali się z twórcami seriali i wspólnie dobierali meble oraz resztę wyposażenia. Efekty są powalające, a pomieszczenia niemal identyczne jak te, które widzieliśmy na wielkim ekranie. Za wszystko odpowiedzialny jest oddział IKEA w Emiratach Arabskich.

Stranger Things
Stranger Things
Przeczytaj także "Stranger Things": David Harbour zapowiada nieoczekiwany finał 3. sezonu serialu

Jeśli kusi was, żeby całkowicie zmienić wnętrze swojego pokoju, za meble z "Przyjaciół" zapłacicie ok. 3700 złotych. W przypadku "Simpsonów" kwota to 2800 złotych. Najwięcej kosztuje wystrój rodem ze "Stranger Things". Wyposażenie będzie kosztowało 5600 złotych. 

Zobacz także: Najlepsze odcinki „Przyjaciół” na 24. urodziny serialu