Ian Somerhalder w kolejnym serialu o wampirach. Netflix zekranizuje „V-Wars”

Natalia Hluzow
17.04.2018 15:44
Ian Somerhalder w kolejnym serialu o wampirach. Netflix zekranizuje „V-Wars” Fot. kadr z serialu "Pamiętniki wampirów"

Nadchodzi kolejna produkcja poświęcona żywiącym się krwią istotom. Nowy serial powstanie pod okiem Netfliksa, zaś w główną rolę wcieli się znany z „Pamiętników Wampirów” Ian Somerhalder.

Temat demonicznych, a zarazem wyjątkowo pociągających istot, które żywią się ludzką krwią, jest nieśmiertelny niczym same wampiry. Towarzyszy kinematografii od niemego „Nosferatu - Symfonia grozy” z 1922 roku aż po najnowsze filmy i seriale. Właśnie rozpoczęły się przygotowania do kolejnej produkcji poświęconej wampirom, która powstanie na zlecenie serwisu Netflix.

Netflix zekranizuje „V-Wars” Jonathana Maberry’ego

Już niebawem na najsłynniejszej platformie streamingowej zadebiutuje 10-odcinkowa ekranizacja „V-Wars” autorstwa mistrza horroru, Jonathana Maberry’ego, dwukrotnie uhonorowanego nagrodą Brama Stokera.

Główną rolę w serialu Netfliksa zagra Ian Somerhalder, gwiazda „Pamiętników Wampirów”, która jak widać nie potrafi rozstać się z wysysającymi krew postaciami. Po 8 latach wcielania się w Damona Salvatore’a, aktor dołączył do obsady wampirzego serialu Netfliksa. Tym razem jednak nie będzie wgryzał się w niewieście szyje, lecz ścigał wysysających krew nieumarłych jako Dr Luther Swann.

Kiedy tajemniczy wirus przemienia jego najlepszego przyjaciela w morderczego wampira, Swann rozpoczyna walkę z czasem, by zrozumieć przyczyny dziwnej epidemii, która pochłania coraz więcej osób.

Twórcami serialu „V-Wars” zostaną William Laurin i Glenn Davis. Pilotażowy odcinek wyreżyseruje Brad Turner, jeden z reżyserów „Pamiętników wampirów”. Data premiery nowego serialu nie jest jeszcze znana.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.