29.01.2020 13:22

Ile czasu zajmie wam nadrobienie sagi "Wiedźmin"? Powstał specjalny kalkulator

Planujecie nadrobić książki i gry związane z Geraltem z Rivii i chcecie wiedzieć, ile czasu musicie poświęcić? Powstał specjalny kalkulator, który pomoże wam w tej kwestii.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

Dzięki serialowi Netfliksa, zainteresowanie twórczością Andrzeja Sapkowskiego znaczne wzrosło. Wielu odbiorców, którzy nie mieli wcześniej styczności z sagą i powstałymi na jej podstawie grami, zapragnęło zapoznać się z materiałem źródłowym. Ile czasu zajmie nadrobienie zaległości? Odpowiedzi na to pytanie udzieli wam polska strona zawierająca specjalny kalkulator.

Ile czasu zajmie wam nadrobienie sagi "Wiedźmin"? Powstał specjalny kalkulator

Omni Calculator to polska strona internetowa oferująca specjalny kalkulator dla potencjalnych fanów "Wiedźmina". Co więcej, usługa jest doskonale spersonalizowana. Macie możliwość wyboru, czy interesują was książki, gry, a może oba? Jeśli postanowicie skorzystać z tego wynalazku, przyjdzie wam wskazać ilość godzin jaką dziennie poświęcanie na lekturę, tempo czytania, czy język jaki was interesuje.

Geralt w Wiedźminie 3
Geralt w Wiedźminie 3
Przeczytaj także Wiedźmin 3: Dziki Gon sprzedaje się coraz lepiej. Gra blisko wskoczenia na listę TOP10 bestsellerów

Co ciekawe, w kwestii książek macie również możliwość wyboru kolejności, która was interesuje. Oferowane opcje to: zgodnie z kolejnością publikacji, zgodnie z chronologią wydarzeń, wyłącznie saga lub wyłącznie opowiadania. Kalkulator znajdziecie pod adresem www.omnicalculator.com.

Zobacz też: Andrzej Sapkowski nie chciał uczestniczyć w produkcji serialu "Wiedźmin"

Tagi: Wiedźmin Andrzej Sapkowski