Ile osób zginęło w "The Walking Dead"? Powstało wideo z podsumowaniem zgonów

Kamil Kacperski
28.11.2018 17:36
The Walking Dead|undefined Fot. materiały prasowe

IMDb zajęło się policzeniem wszystkich scen śmierci, do których doszło w "The Walking Dead". Ile osób zginęło w programie o zombie? Liczby idą w setki.

Znany portal IMDb przygotował nowy projekt dotyczący scen śmierci, które mieliśmy okazję zobaczyć w "The Walking Dead". Wszystko odbyło się w ramach ich serii zwanej "By The Numbers", w której redaktorzy serwisu przyglądają się ciekawym liczbom związanym z popularnymi serialami i filmami. Na pierwszy ogień wybrali wspomniane show o zombie i postanowili policzyć, ile osób zginęło w trakcie trwania serialu.

Stan jest aktualny na 6. odcinek 9. sezonu, który został wyemitowany w USA 11 listopada 2018 roku. Więc jak wyglądają liczby "The Walking Dead"? Według IMDb zginęło 475 osób, natomiast tylko 73 zgony zostały spowodowane przez zombie. Rick Grimes jest odpowiedzialny za zabicie ponad 600 żywych trupów oraz 72 ludzi. Postać nakrzyczała na swojego syna Carla aż 128 razy. Negan ma natomiast na koncie ponad 230 zabójstw, czy to bezpośrednich, czy przez wykonanie rozkazu. 

Ile osób zginęło w The Walking Dead?

Wśród innych ciekawostek możemy zobaczyć, że Michonne odcięła głowy 85 nieumarłym, a Darryl strzelił w głowę 59 trupom. Z wideo możemy się również dowiedzieć, że Abraham wypalił jedynie 2 cygara, w serialu jest 2 bohaterów z jedną ręką i 2 bohaterów z jednym okiem. Zestawienie kończy się przypomnieniem o powstającej trylogii filmów o Ricku Grimesie. Tak prezentuje się wideo w całej okazałości:

Kiedy premiera nowych odcinków The Walking Dead?

W niedziele 25 listopada 2018 roku odbyła się premiera 8. odcinka 9. sezonu "The Walking Dead". Był to ostatni epizod "Żywych trupów", który pojawi się w 2018 roku w telewizji. Na otarcie łez twórcy udostępnili wideo zapowiadające dalsze przygody Darryla, Michonne i reszty Alexandrii. 

W Polsce powrót "The Walking Dead" nastąpi 11 lutego 2019 roku. Serial jest emitowany w niedziele o 22.00 na antenie Fox 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.