Ile sezonów liczyć będzie "The Walking Dead"? Jest komentarz szefa ramówki AMC

29.07.2019 12:06
Ile sezonów liczyć będzie "The Walking Dead"? Jest komentarz szefa ramówki AMC Fot. materiały prasowe AMC

Szef ramówki stacji AMC wypowiedział się w kwestii potencjalnej liczby sezonów "The Walking Dead". Skomentował również zakończenie serii komiksowej.

Wydawać by się mogło, że nie jest to najlepszy okres dla "The Walking Dead". Wraz z 10 sezonem serial straci jedną z głównych gwiazd, a komiks, na podstawie którego powstał, dobiega końca. Czy oznacza to koniec najpopularniejszego serialu o zombie? W tej sprawie głos zabrał David Madden, szef ramówki stacji AMC.

Ile sezonów liczyć będzie "The Walking Dead"?

Zgodnie z zapewnieniami Maddena, fani TWD nie mają żadnych powodów do zmartwień. Zapewnił on bowiem, że odejście Ricka i Michonne nie oznacza końca serialu - jest przecież tyle innych, ciekawych postaci.

Wciąż pozostają Norman Reedus [Daryl - przyp. red.], Melissa McBride [Carol - przy. red.] i Jeffrey Dean Morgan [Negan - przy. red.]. Są to postacie uwielbiane przez fanów serialu.

W kwestii zakończenia serii komiksów, na której oparty był serial, David Madden skomentował krótko: "Już dawno odeszliśmy od komiksów. Opowiadamy swoją własną historię". Oznacza to zatem, że choć papierowa historia Ricka Grimesa dobiegnie końca, telewizyjne perypetie bohaterów trwać będą w najlepsze. Madden zwrócił uwagę na ogromną popularność "The Walking Dead", nazywając serial drugim pod względem popularności na świecie.

Od kiedy nie ma "Gry o tron", jesteśmy numerem dwa w telewizji. Nie rezygnuje się z produkcji, która jestem numerem dwa, pośród trzech miliardów seriali telewizyjnych.

Przeczytaj także

Przechodząc już do samej ilości sezonów, szef ramówki AMC widzi ich nawet kilkanaście, w porywach do dwudziestu.

Nie mówię, że powstanie 20 sezonów. Ale nie mówię też, że nie powstanie 20 sezonów.

"The Walking Dead" 10. sezon - kiedy premiera?

"The Walking Dead" powróci z 10. sezonem już 6 października 2019 roku. W najnowszej serii zobaczymy, jak bohaterowie radzą sobie z surowymi zasadami narzuconymi przez Alfę. Poznamy również nową antagonistkę.

Zobacz też: Michonne zabija zombie na pierwszym zdjęciu z 10. sezonu "The Walking Dead"

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.