Ile sezonów liczyć będzie "The Walking Dead"? Jest komentarz szefa ramówki AMC

29.07.2019 12:06
Foto: materiały prasowe AMC|undefined Fot. materiały prasowe AMC

Szef ramówki stacji AMC wypowiedział się w kwestii potencjalnej liczby sezonów "The Walking Dead". Skomentował również zakończenie serii komiksowej.

Wydawać by się mogło, że nie jest to najlepszy okres dla "The Walking Dead". Wraz z 10 sezonem serial straci jedną z głównych gwiazd, a komiks, na podstawie którego powstał, dobiega końca. Czy oznacza to koniec najpopularniejszego serialu o zombie? W tej sprawie głos zabrał David Madden, szef ramówki stacji AMC.

Ile sezonów liczyć będzie "The Walking Dead"?

Zgodnie z zapewnieniami Maddena, fani TWD nie mają żadnych powodów do zmartwień. Zapewnił on bowiem, że odejście Ricka i Michonne nie oznacza końca serialu - jest przecież tyle innych, ciekawych postaci.

Wciąż pozostają Norman Reedus [Daryl - przyp. red.], Melissa McBride [Carol - przy. red.] i Jeffrey Dean Morgan [Negan - przy. red.]. Są to postacie uwielbiane przez fanów serialu.

W kwestii zakończenia serii komiksów, na której oparty był serial, David Madden skomentował krótko: "Już dawno odeszliśmy od komiksów. Opowiadamy swoją własną historię". Oznacza to zatem, że choć papierowa historia Ricka Grimesa dobiegnie końca, telewizyjne perypetie bohaterów trwać będą w najlepsze. Madden zwrócił uwagę na ogromną popularność "The Walking Dead", nazywając serial drugim pod względem popularności na świecie.

Od kiedy nie ma "Gry o tron", jesteśmy numerem dwa w telewizji. Nie rezygnuje się z produkcji, która jestem numerem dwa, pośród trzech miliardów seriali telewizyjnych.

Przeczytaj także

Przechodząc już do samej ilości sezonów, szef ramówki AMC widzi ich nawet kilkanaście, w porywach do dwudziestu.

Nie mówię, że powstanie 20 sezonów. Ale nie mówię też, że nie powstanie 20 sezonów.

"The Walking Dead" 10. sezon - kiedy premiera?

"The Walking Dead" powróci z 10. sezonem już 6 października 2019 roku. W najnowszej serii zobaczymy, jak bohaterowie radzą sobie z surowymi zasadami narzuconymi przez Alfę. Poznamy również nową antagonistkę.

Zobacz też: Michonne zabija zombie na pierwszym zdjęciu z 10. sezonu "The Walking Dead"

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.