13.11.2019 10:51

Internet oszalał na punkcie nowych strojów Bucky'ego i Sama w nadchodzącym serialu Marvela

Fani Marvela mieli okazję niedawno zobaczyć szkice koncepcyjne z serialu "Falcon and the Winter Soldier", na którym zaprezentowano nowe stroje głównych bohaterów. Wnioskując po reakcjach, większość osób jest zachwycona kostiumami Sama i Bucky'ego.

Falcon i Zimowy Żołnierz
foto: kadr z filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów"/Disney

Za niecały rok na Disney+ pojawi się serial "Falcon and the Winter Soldier" z Anthonym Mackie'em i Sebastianem Stanem w rolach głównych. Panowie będą kontynuowali partnerstwo, które rozpoczęli w "Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów", a ich wrogiem ponownie będzie Zemo (tym razem w masce przypominającej tą, którą znamy z komiksów). Z okazji startu platformy streamingowej, twórcy udostępnili szkice koncepcyjne przedstawiające herosów.

Falcon and the Winter Soldier - nowe stroje bohaterów

A te prezentują się naprawdę nieźle, co zresztą potwierdzają sami fani Falcona i Zimowego Żołnierza. Nowe szkice przedstawiają nam głównych bohaterów, którzy w nadchodzącym serialu będą przywdziewali nowe uniformy. Falcon coraz bardziej zaczyna wyglądać jak postać z komiksów, a Zimowy Żołnierz przypomina swoim strojem oryginalnego komiksowego Bucky'ego, co jest niewątpliwie ciekawą zmianą.

Robert Downey Jr.
Robert Downey Jr.
Przeczytaj także "Avengers: Endgame" - w sieci pojawiła się kolejna usunięta scena. Tym razem z Katherine Langford

Zresztą zobaczcie sami:

A oto kilka najmocniejszych reakcji na nowe kostiumy bohaterów:

"Falcon and the Winter Soldier" zadebiutuje na Disney+ już jesienią 2020 roku. W pozostałych rolach głównych zobaczymy powracających Daniela Bruhla i Emily VanCamp. 

Zobacz także: Chris Evans ponownie w roli Kapitana Ameryki? Gwiazdor ma powrócić w jednym z seriali Marvela

Tagi: News Marvel Zimowy Żołnierz