Internet oszalał na punkcie nowych strojów Bucky'ego i Sama w nadchodzącym serialu Marvela

13.11.2019 10:51
Internet oszalał na punkcie nowych strojów Bucky'ego i Sama w nadchodzącym serialu Marvela Fot. kadr z filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów"/Disney

Fani Marvela mieli okazję niedawno zobaczyć szkice koncepcyjne z serialu "Falcon and the Winter Soldier", na którym zaprezentowano nowe stroje głównych bohaterów. Wnioskując po reakcjach, większość osób jest zachwycona kostiumami Sama i Bucky'ego.

Za niecały rok na Disney+ pojawi się serial "Falcon and the Winter Soldier" z Anthonym Mackie'em i Sebastianem Stanem w rolach głównych. Panowie będą kontynuowali partnerstwo, które rozpoczęli w "Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów", a ich wrogiem ponownie będzie Zemo (tym razem w masce przypominającej tą, którą znamy z komiksów). Z okazji startu platformy streamingowej, twórcy udostępnili szkice koncepcyjne przedstawiające herosów.

Falcon and the Winter Soldier - nowe stroje bohaterów

A te prezentują się naprawdę nieźle, co zresztą potwierdzają sami fani Falcona i Zimowego Żołnierza. Nowe szkice przedstawiają nam głównych bohaterów, którzy w nadchodzącym serialu będą przywdziewali nowe uniformy. Falcon coraz bardziej zaczyna wyglądać jak postać z komiksów, a Zimowy Żołnierz przypomina swoim strojem oryginalnego komiksowego Bucky'ego, co jest niewątpliwie ciekawą zmianą.

Przeczytaj także

Zresztą zobaczcie sami:

A oto kilka najmocniejszych reakcji na nowe kostiumy bohaterów:

"Falcon and the Winter Soldier" zadebiutuje na Disney+ już jesienią 2020 roku. W pozostałych rolach głównych zobaczymy powracających Daniela Bruhla i Emily VanCamp. 

Zobacz także: Chris Evans ponownie w roli Kapitana Ameryki? Gwiazdor ma powrócić w jednym z seriali Marvela

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.