03.12.2019 12:34

Ivar dociera na Ruś i poznaje księcia Olega w nowej zapowiedzi 6. sezonu "Wikingów"

W sieci ukazała się kolejna zapowiedź 6. sezonu "Wikingów". Tym razem jesteśmy świadkami, jak dochodzi do spotkania Ivara i księcia Olega z Nowogrodu.

Foto: kadr z wideo/ History
Foto: kadr z wideo/ History

Szósty sezon "Wikingów" zadebiutuje już lada dzień. Tymczasem kanał History podzielił się z nami kolejną zapowiedzią najnowszych odcinków. Tym razem jesteśmy świadkami pierwszego spotkania Ivara z księciem Olegiem z Nowogrodu.

"Wikingowie" - Ivar dociera na Ruś i poznaje księcia Olega w nowej zapowiedzi 6. sezonu

Zaprezentowana scena jest szczególnie istotnym momentem, zważywszy na to, że dynamika relacji na linii Ivar-Oleg będzie jedną z głównych osi fabularnych nowego sezonu. Ivar Bez Kości, wygnaniec uciekający przed własnymi braćmi, spotka na swojej drodze człowieka jeszcze bardziej bezwzględnego i okrutnego niż on sam. To nie może skończyć się dobrze.

Wikingowie
Wikingowie
Przeczytaj także "Wikingowie" - Ivar i Rusowie atakują Bjorna w zwiastunie ostatniego sezonu

Szósty, a zarazem finałowy, sezon "Wikingów" wystartuje już 4 grudnia 2019 roku (w Polsce dzień później) na kanale History. W swoich rolach powrócą Alex Høgh Andersen jako Ivar Bez Kości, Alexander Ludwig jako Björn Żelaznoboki, Marco Ilsø jako Hvitserk, Jordan Patrick Smith jako Ubbe, Katheryn Winnick jako Lagertha oraz Peter Franzén jako Harald Pięknowłosy. W księcia Olega z Nowogrodu wcielił się rosyjski aktor Danila Kozlovsky.

Zobacz też: Netflix stworzy kontynuację "Wikingów". O czym opowie serial "Valhalla"?

Tagi: News Seriale Zwiastuny Wikingowie