Jaime Foxx zagra Mike'a Tysona w serialu przygotowywanym przez Martina Scorsese

23.03.2021 15:55
Jaime Foxx zagra Mike'a Tysona w serialu przygotowywanym przez Martina Scorsese Fot. Invision/Invision/East News

Jamie Foxx wcieli się w legendarnego boksera w nadchodzącym serialu zatytułowanym po prostu... "Tyson". Reżyserem mini-serii ma być Antoine Fuqua, natomiast Martin Scorsese będzie producentem wykonawczym.

Jamie Foxx zagra Mike'a Tysona w miniserialu Martina Scorsese

Jak podaje Variety, Jamie Foxx nareszcie spełni swoje wieloletnie marzenie i zagra Mike'a Tysona w biograficznym miniserialu o legendarnym bokserze. Ten będzie nosił tytuł "Tyson" i chociaż na razie nie ma "domu", to niewątpliwie bardzo szybko go znajdzie - w produkcję są bowiem zaangażowani również Antoine Fuqua oraz Martin Scorsese. Obydwaj panowie będą producentami wykonawczymi, a Fuqua zajmie się też reżyserią.

Polecamy

Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat projektu, ale wiemy, że twórcy chcą opowiedzieć "całe życie" Mike'a Tysona:

Chciałem opowiedzieć swoją historię już od jakiegoś czasu. Niedawno rozpocząłem inicjatywę Legends Only League, która spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów - teraz jest na to idealny moment. Nie mogę się doczekać współpracy z Marinem, Antoine'em i Jamie'em. Mam nadzieję, że stworzymy nie tylko rzetelną opowieść, ale także taką, która inspiruje i daje rozrywkę.

Colin Preston napisał odcinek pilotażowy "Tysona", który napisze też cały sezon. Tyson i jego żona Kiki będą producentami wykonawczymi, podobnie zresztą jak Sophie Watts i John Ryan Jr., którzy zajmą się tworzeniem produkcji w ramach wspomnianej firmy Tysona, Legends Only League. 

Nie jest to jedyna produkcja o Tysonie, która niedawno została oficjalnie ogłoszona. W lutym 2021 roku dowiedzieliśmy się, że Hulu pracuje nad serialem o bokserze, ale mężczyzna wyraził swoje niezadowolenie i publicznie ogłosił, że nie jest w produkcję w żaden sposób zaangażowany. Więcej o "Iron Mike'u" przeczytacie poniżej:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.