04.12.2018 14:16

Jak "Gra o tron" wyglądałaby jako polska świąteczna komedia romantyczna?

CyberMarian stworzył mashup "Gry o tron" z polską świąteczną komedią romantyczną pod tytułem "Listy do M.". Jak prezentuje się to niecodzienne połączenie?

GRA o TRON po polsku (ft. Listy do M)
foto: Cyber Marian/YouTube

Są osoby, które na hasło "polska komedia romantyczna" reagują alergicznie. Kiedy pojawia się dookreślenie w postaci słowa "świąteczna" dochodzi do o wiele groźniejszych objawów. Okazuje się jednak, że polskie świąteczne komedie romantyczne potrafią być zabawne. Udowodnił to youtuber o pseudonimie CyberMarian, który stworzył połączenie "Gry o tron" i "Listów do M.". Jak mu wyszło?

GRA o TRON po polsku (ft. Listy do M) - nowy film CyberMariana

CyberMarian słynie z różnego rodzaju mushupów i znajdywania śmiesznych rzeczy w czymś, co z pozoru śmieszne nie jest. Tym razem wziął się za dwa hity - serial HBO "Gra o tron" i słynną serię komedii romantycznych "Listy do M.". Pod obraz z adaptacji sagi autorstwa George R.R. Martina, podłożył dialogi ze świątecznego filmu z Tomaszem Karolakiem, Piotrem Adamczykiem, Maciejem Stuhrem i Agnieszką Dygant w rolach głównych.

Jak widać, wyszło całkiem zabawnie. Fani CyberMariana nie stronią od pozytywnych komentarzy. My również postanowiliśmy swego czasu pobawić się "Listami do M." i sprawdzić, jak gwiazdy tej serii wyglądaliby w słynnych hollywoodzkich produkcjach. CyberMarian miał już w swojej karierze do czynienia z mashupem "Gry o tron" z polskim kinem.

"Gra o tron" sezon 8 - kiedy premiera?

Film CyberMariana to nie tylko śmieszny mashup, ale również pocieszenie dla fanów, którzy wciąż czekają na ujawnienie daty premiery finałowego sezonu "Gry o tron". Na razie stacja HBO podała jedynie, że pierwszy z sześciu ostatnich odcinków zadebiutuje w kwietniu 2019 roku. A jeśli chodzi i miłośników "Listów do M." to też mamy dobra wiadomość, bo producenci nie wykluczają, że za jakiś czas powstanie czwarta i piąta część świątecznej komedii. Na razie jednak nie ma na ten temat żadnych informacji.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Gra o tron YouTube