24.11.2017 17:50

Jak Steve ze „Stranger Things” wyglądałby jako młody Negan z „The Walking Dead”?

Świetnie wymachuje kijem baseballowym, a grana przez niego postać dorasta w latach 80. – Joe Keery idealnie sprawdziłby się jako złowieszczy Negan z młodzieńczych lat.

Jak Steve ze „Stranger Things” wyglądałby jako młody Negan z „The Walking Dead”?
foto: kadr z serialu „Stranger Things 2”

Negan to typ spod ciemnej gwiazdy, który nie należy do najprzyjemniejszych postaci serialu „The Walking Dead”. W przeciwieństwie do Steve’a, który – choć w pierwszym sezonie wydawał się być typowym nastoletnim snobem – okazał się jednym z najsympatyczniejszych, a zarazem najbardziej uwielbianych bohaterów „Stranger Things”. A jednak jest coś, co łączy Negana i Steve'a poza ich serialowym rodowodem.

negan

Wyłapał to BossLogic, artysta, który serwuje swoim fanom liczne przeróbki zdjęć z popularnych filmów i seriali. Niedawno na swoim Twitterze zaprezentował całą obsadę „Stranger Things” jako postaci z serii X-Men, gdzie Steve’a „obsadził” w roli Gambita. Tym razem, Joe Keery znalazł się na fotomontażu jako czarny charakter z „The Walking Dead”. A wszystkiemu winny kij baseballowy, którego obydwaj bohaterowie używają jako swego głównego oręża.

Jak widać na załączonym obrazku, powbijane w kij gwoździe zastąpił drut kolczasty, którego używa Negan i w ten sposób otrzymaliśmy bohatera „The Walking Dead” w młodości, a do tego z nienaganną fryzurą. Negan jest postacią bardzo tajemniczą i niewiele wiadomo o jego życiu z czasów sprzed apokalipsy, jednak jeśli twórcy w którymś z 78 kolejnych sezonów będą chcieli eksplorować jego przeszłość – wiedzą już, po kogo zadzwonić. 

Natalia Hluzow
Tagi: Stranger Things The Walking Dead