11.10.2018 15:38

Jak Yennefer i Ciri będą wyglądały w serialu „Wiedźmin”? Zobaczcie fanarty

Seria jest na tyle uwielbiana, że nawet artyści zza oceanu postanowili spróbować swoich sił w przedstawieniu dwóch głównych damskich postaci w „Wiedźminie”.

Wiedźmin
foto: materiały prasowe/kadr z wideo

Ogłoszenie obsady „Wiedźmina” wywołało niemałe zamieszanie, zwłaszcza w polskim internecie. Dlatego niedziwne, że tacy artyści jak Bosslogic postanowili spróbować swoich sił w przerobieniu zdjęć Freyi Allen, która zagra Ciri oraz Anyi Chalotry wcielającej się w Yennefer. 

Bosslogic wykorzystał również swoje poprzednie zdjęcie, które przedstawiało Henry'ego Cavilla jako Geralta. Allen jako Ciri prezentuje się bardzo dobrze, natomiast Chalotra... cóż, artysta mógł się nieco lepiej przyłożyć do pracy. Przekonajcie się sami:

Jak będą wyglądały Yennefer i Ciri w Wiedźminie Netfliksa?

A tu możecie zobaczyć nieco inną wersję Anyi Chalotry:

Do Allan i Chalotry dołączą Jodhi May, Björn Hlynur Haraldsson, Adam Levy, MyAnna Buring, Mimi Ndiweni, Therica Wilson-Read, Mille Brady oraz oczywiście Henry Cavill, który wcieli się w Geralta.

Wiedźmin na Netflix – kiedy premiera?

Serial „Wiedźmin” o bestsellerową sagę Andrzeja Sapkowskiego ma być opowieścią o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery. Wiemy jednak, że produkcja trafi na platformę Netflix w drugiej połowie 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Wiedźmin Netflix BossLogic