Jak bardzo polski jest serialowy Jaskier? Zobaczcie zabawne wideo promujące "Wiedźmina"

15.01.2020 11:29
Jak bardzo polski jest serialowy Jaskier? Zobaczcie zabawne wideo promujące "Wiedźmina" Fot. kadr z wideo

Joey Batey, czyli serialowy Jaskier, wziął udział w padaniu sprawdzającym poziom jest polskości. Jak mu poszło? Zobaczcie wideo.

Joey Batey to niekwestionowana gwiazda "Wiedźmina". Młody Brytyjczyk podbił serca fanów nie tylko swoim śpiewem i grą aktorską, ale również przezabawnym usposobieniem. W ramach promocji serialu, Joey wziął udział w badaniu polskometrem. Jesteście ciekawi na ile polski jest serialowy Jaskier?

Jak bardzo polski jest serialowy Jaskier? Zobaczcie zabawne wideo

Na youtube'owym kanale Netfliksa pojawił się materiał wideo promujący "Wiedźmina". Widzimy na nim aktora wcielającego się w Jaskra, który poddał się badaniu sprawdzającym, ile z Polaka ma w sobie. Jak mu poszło? Zobaczcie sami.

Przeczytaj także

Okazuje się, że Joey Batey to swój człowiek i, choć pierogi nie robią na nim wrażenia, ma w sobie wiele z Polaka. Joey powróci jako Jaskier w drugim sezonie "Wiedźmina", który zadebiutuje na platformie Netflix w 2021 roku. Dokładna data premiery nie jest znana. Wiemy jedynie, że prace nad nowymi odcinkami już ruszyły.

Zobacz też: "Wiedźmin" - w 2. sezonie pojawi się Mark Hamill? Tego chciałaby twórczyni

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.