19.02.2019 10:36

Jak będzie wyglądał Joker w finałowym sezonie "Gotham"? Zobacz przeciek metamorfozy złoczyńcy

W serwisie Reddit pojawił się przeciek z 5. sezonu serialu "Gotham", przedstawiający odmienionego Jokera, granego przez Camerona Monaghana. Jak wygląda złoczyńca?

Cameron Monaghan (Gotham)
foto: kadr z serilau Gotham

Postać Jokera w serialu "Gotham" jest dość intrygująca. Kiedy w produkcji pojawił się Jeremiah Valeska grany przez Camerona Monaghana, fani podejrzewali, że bohater jest rzeczywistości największym wrogiem Batmana. Przez jakiś czas twórcy droczyli się z widzami, aż w końcu przyznali, że Valeska rzeczywiście jest Jokerem. W finałowym sezonie serialu odgrywa bardzo ważną postać. Dzięki przeskokom w czasie zobaczymy nie tylko dorosłego Batmana, ale również finalną formę Jokera!

Gotham
Gotham
Przeczytaj także „Gotham” - nowy zwiastun 5. sezonu. W serialu pojawią się Batman i Bane

"Gotham" sezon 5 - jak będzie wyglądał Joker?

Ewolucja szalonego Valeski w Księcia Zbrodni w Gotham trwała przez kilka sezonów. W ostatnim tytułowe miasto zostanie zalane falą złoczyńców, którzy sterroryzują mieszkańców. Młody Bruce Wayne i Selena Kyle wraz z Jimem Gordonem będą musieli stanąć do walki z takimi przestępcami, jak Penguin, Bane, Zsasz, Mad Hatter, Scarecrow czy Hugo Strange. Nie zabraknie również Jokera. Fabuła finału "Gotham" sprawi, że zobaczymy przyszłość bohaterów. Dzięki użytkownikowi Reddita o pseudonimie Aliens218, możemy zobaczyć przeciek, potwierdzający, jak bardzo Joker zmieni się na przestrzeni lat.

Prawdopodobnie przeciek pochodzi z sekwencji, w której zobaczymy pojedynek Jokera i dorosłego Batmana. Jak widać, czas nie oszczędzi Valeski. Pomarszczony, prawie całkowicie wyłysiały złoczyńca prezentuje swój szaleńczy uśmiech i bladą jak kreda cerę. Prawdopodobnie to finalna wersja Jokera zaprezentowana w "Gotham". Bohater Monaghana w ciągu poprzednich sezonów prezentował wiele odsłon złoczyńcy.

"Gotham" sezon 5 - kiedy premiera?

Finałowy sezon serialu trafił na antenę stacji Fox na początku stycznia 2019 roku. Kolejne odcinki są emitowane w czwartki. Na razie "Gotham" mogą jedynie oglądać mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Do Europy serial trafi z opóźnieniem. W Wielkiej Brytanii produkcja pojawi się na małych ekranach w kwietniu 2019 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się polskiej premiery 5. sezonu "Gotham".

>>Zobacz też: „Gotham”: piąty sezon ma być rebootem całej serii<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Batman Gotham Joker DC Comics DC Universe