26.08.2019 16:47

Jak będzie wyglądał serialowy Moon Knight? Powstał fanart

Fan Marvela stworzył fanart przedstawiający serialową wersję Moon Knighta. Musimy przyznać, że prezentuje się imponująco!

Foto: okładka komiksu Moon Knight #189/ Marvel Comics
Foto: okładka komiksu Moon Knight #189/ Marvel Comics

Na D23 Expo włodarze Marvela zapowiedzieli, którzy bohaterowie znani z komiksów otrzymają własne seriale. Jednym z nich jest Moon Knight. Jak będzie wyglądał bohater w serialowej wersji? Jeden z fanów postanowił to sprawdzić.

Jak będzie wyglądał serialowy Moon Knight? Powstał fanart

Podczas targów D23 Expo, które odbyły się w ubiegły weekend, zapowiedziano, że czeka nas serial "Moon Knight". Kevin Faige zaznaczył wówczas, że bohater znany ze swojej brutalności nie będzie tak mroczny, jak Daredevil od Netfliksa. To rzecz jasna zaniepokoiło wielu fanów. Jeden z nich postanowił sprawdzić, jak bohater może się prezentować w serialowej wersji. Efektem tego jest poniższy fanart.

Zobacz też: She-Hulk, Ms. Marvel i Moonknight - kim są bohaterowie nowych seriali Marvela?

Autorem jest Grassetti, który kieruje działem sztuki w Sony Santa Monica. Prace nad serialem dopiero się rozpoczęły. Produkcja nie ma jeszcze reżysera ani scenarzysty. Ze wstępnych informacji wiemy, że "Moon Knight" wejdzie w skład 4. fazy MCU (czyli ukaże się w ciągu najbliższych dwóch lat) oraz, że 1. sezon liczyć będzie 6-8 odcinków. Na ten moment nie znamy żadnych informacji castingowych. Zainteresowanie rolą wykazał, znany z "The Walking Dead" Ross Marquand. Aktor związany jest już z Kinowym Uniwersum Marvela za sprawą występu w roli Red Skulla w "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame". Jako potencjalnego kandydata bracia Russo wskazali Keanu Reevesa.

Zobacz też: Teaser serialu "What If…?" potwierdził, że zobaczymy jednego z Avengersów jako zombie  

Tagi: Seriale Disney Marvel Marvel Comics Disney Plus