Jak dzieciaki ze „Stranger Things” wyglądają w prawdziwym życiu?

Sergiusz Kurczuk
23.08.2017 13:59
Jak dzieciaki ze „Stranger Things” wyglądają w prawdziwym życiu? Fot. EastNews/Album Online

Każdy, kto obejrzał serial „Stranger Things”, z niecierpliwością czeka na kolejny sezon produkcji Netflix. Jednym z atutów 8-odcinkowego horroru science fiction byli główni bohaterowie - niezwykle utalentowane dzieciaki. Jak młodzi aktorzy wyglądają naprawdę? Sprawdź!

Produkcja Netfliksa „Stranger Things” urzekł miliony widzów na całym świecie. Wielu fanów serialu wychowało się na kultowych już filmach lat 80. jak „E.T.”, czy „Goonies”, do których nawiązuje atmosfera panująca w produkcji platformy streamingowej. Ale to nie wszystko. Przyciąga również wciągająca fabuła i świetna ścieżka dźwiękowa. Jednym z elementów produkcji 80. dekady XX wieku były role dziecięce, które zadały w pamieć. W „Stranger Things” jest podobnie. Dzieciaki, które wcieliły się w głównych bohaterów serialu pokazały, że mają niezwykły talent. Kto wie, może w przyszłości zostaną laureatami Oscara? W serialu wystąpili między inymi Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Cara Buono , Matthew Modine , Noah Schnapp, Shannon Purser, Ross Partridge, Joe Chrest i Mark Steger.

To, że w serialu jest obecny duch  lat 80., uzyskano nie tylko wieloma odniesieniami do filmów takich twórców, jak i Steven Spielberg, John Carpenter, Stephen King, Rob Reiner, George Lucas, Ridley Scott i James Cameron, ale również dzięki osadzeniu akcji niesamowitej historii właśnie w tym okresie. Moda tamtego czasu została idealnie odwzorowana w serialu. Bohaterowie wyglądają jak amerykańskie dzieci z końcówki XX wieku i wielu młodych aktorów charakteryzatorzy i kostiumografowie zmienili nie do poznania. Zresztą nawet Winona Ryder, która zazwyczaj grała ładną buzią, w „Stranger Things” wygląda zupełnie inaczej niż na co dzień. Twórcy kanału YouTube Looper postanowili przygotować materiał, w którym pokazują jaką zmianę przeszli aktorzy wcielające się w pierwszo i drugoplanowe role. Największym zaskoczeniem okazała się Shannon Purser, która zagrała Barb.

Drugi sezon serialu „Stranger Things” będzie miał premierę już 27 października 2017 roku. Tym razem widzowie zobaczą o jeden odcinek więcej. Twórcy hitu zapowiedzieli, że mają jeszcze w planach co najmniej dwa sezony, jednak zaznaczyli, że zakończą prawdopodobnie na czwartej odsłonie przygód nieustraszonych dzieciaków. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.