"Jak powstawał Wiedźmin" - zobaczcie zwiastun dokumentu o kulisach realizacji serialu

26.08.2020 11:27
"Jak powstawał Wiedźmin" - zobaczcie zwiastun dokumentu o kulisach realizacji serialu Fot. Rex Features/East News

Jak wyglądał netfliksowy "Wiedźmin" od kuchni? W sieci ukazała się zapowiedź dokumentu "Jak powstawał Wiedźmin".

Adaptacja twórczości Andrzeja Sapkowskiego to nie tylko najpopularniejszy serial Netfliksa, ale także jedna z najgłośniejszych premier ubiegłego roku. Włodarze platformy postanowili zafundować fanom Geralta świetną niespodziankę publikując zakulisowy materiał z 1. sezonu.

"Jak powstawał Wiedźmin" - zwiastun dokumentu o realizacji serialu 

Ku zaskoczeniu wielu, w sieci ukazała się zapowiedź filmu dokumentalnego "Jak powstawał Wiedźmin". Jak sama nazwa wskazuje, podczas seansu będziemy mieli okazję zajrzeć na plan "Wiedźmina" i zobaczyć, jak wyglądała realizacja jego pierwszej odsłony.

Przeczytaj także

Dokument nie był uprzednio promowany ani zapowiadany. Tymczasem, tuż po opublikowaniu zapowiedzi, 32-minuty "Jak powstawał Wiedźmin" zawitał w bibliotece Netfliksa.

Obecnie trwa realizacja 2. sezonu serialu. Niestety, w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa, prace były wstrzymane przez pół roku, co znacząco przełoży się na datę debiutu. Mówi się, że najwcześniejszą prawdopodobną opcją jest na ten moment druga połowa 2021 roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.