Jak powstawała "Przeklęta"? Gwiazdy nowego serialu fantasy opowiedziały o jego realizacji [WIDEO]

14.07.2020 16:18
Jak powstawała "Przeklęta"? Gwiazdy nowego serialu fantasy opowiedziały o jego realizacji [WIDEO] Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix zaprezentował zakulisowe wideo promujące nowy serial platformy. Czy "Przeklęta" faktycznie dorówna "Wiedźminowi" i "Grze o tron"?

"Przeklęta" (ang. "Cursed") to nowa produkcja Netfliksa, która zadebiutuje lada dzień. Tymczasem w sieci ukazał się materiał zza kulis, w który aktorzy opowiadają o realizacji serialu.

"Przeklęta" - gwiazdy serialu w zakulisowym materiale 

Serial opowie historię młodej dziewczyny imieniem Nimue, która posiada tajemniczą moc, a pewnego dnia stać ma się legendarną Panią Jeziora. Wraz z najemnikiem Arturem wyrusza na poszukiwanie Merlina i tajemniczego miecza. Całość utrzymana jest w silnym klimacie fantasy, który - sądząc po dotychczasowych zapowiedziach - wręcz wylewał się będzie z ekranu.

Produkcja jest ekranizacją powieści graficznej autorstwa Toma Wheelera i Franka Millera, którzy - jak dowiadujemy się z powyższego wideo - pomagali w pracy nad serialem. W rolach głównych zobaczymy gwiazdy takich seriali jak "Wikingowie", "Trzynaście powodów" czy "Fear The Walking Dead". Nimue zagra Katherine Langford, w Artura wcieli się Devon Terrell, zaś jako Merlina zobaczymy Gustafa Skarsgårda. W obsadzie znaleźli się również Daniel Sharman jako Płaczący Mnich, Sebastian Armesto jako król Uther PendragonMatt Stokoe jako GawainLily Newmark jako PymShalom Brune-Franklin jako IgraineEmily Coates jako Siostra IrisBilly Jenkins jako Squirrel, Bella Dayne jako Red Spear oraz Peter Mullan jako Ojciec Carden

"Przeklęta" zapowiada jest jako konkurencja dla "Wiedźmina" i "Gry o tron". Czy faktycznie dorówna im poziomem? O tym przekonamy się już 17 lipca 2020 roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.