Jak wygląda polska wersja „Gry o tron”? Zobacz spot serialu „Korona królów”

Aleksandra Degórska
12.11.2017 11:32
Jak wygląda polska wersja „Gry o tron”? Zobacz spot serialu „Korona królów” Fot. kadr z wideo

W końcu otrzymaliśmy spot promujący serial historyczny Telewizji Polskiej. Czy warto czekać do stycznia 2018 na tę produkcję?

Ten serial jeszcze nie ujrzał światła dziennego, a już wywołał sporo uśmiechu na twarzach fanów seriali. „Korona królów” określana jest polską wersją „Grę o tron”, przy czym niestety zdjęcia z planu stały się źródłem memów.

Serial historyczny będzie pokazywać czasy panowania Kazimierza Wielkiego oraz Władysława Łokietka. Początkowo premierę wyznaczono na 21 listopada 2017 roku i serial miała być emitowany na TVP 1 przed Wiadomościami od poniedziałku do czwartku.

Ostatecznie jednak produkcja pojawi się dopiero w styczniu 2018 roku. Co więcej otrzymaliśmy pierwszy spot promujący „Koronę królów”. Zobaczcie, jak prezentuje się ten serial:

TVP nie wyjaśnił, dlaczego premiera serialu została przesunięta w czasie. W roli Królowej Jadwigi zobaczymy Halinę Łabonarską, Mateusz Król zagra Kazimierza Wielkiego, natomiast Władysława Łokietka zagra Wiesław Wójcik.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.