Jak wyglądałaby „Gra o Tron”, gdyby była anime?

Natalia Hluzow
12.10.2017 10:55
Jak wyglądałaby „Gra o Tron”, gdyby była anime? Fot. kadr z wideo

Fanom „Gry o Tron” trudno odmówić kreatywności. Ogromna popularność serialu sprawia, że w sieci co chwilę pojawiają się nowe przeróbki, opracowania i parodie popularnego serialu. 

Widzieliśmy już przygotowany przez fana prequel „Gry o Tron”, parodię serialu w „The Simpsons”, a nawet bohaterów z Westeros, śpiewających „Ice Ice Baby”. Teraz hit HBO wziął na warsztat francuski animator – Malec. Na swoim kanale Youtube opublikował filmik, który ukazuje, jak według niego wyglądałaby popularna czołówka „Gry o Tron”, gdyby był to serial anime. Materiał łączy typowo japońską kreskę z dość wiernym odwzorowaniem postaci z serialu. Warto zwrócić też uwagę na warstwę dźwiękową czołówki, która jest po prostu bezbłędna!

Fani „Gry o Tron” czekają obecnie na 8. sezon serialu, który ma trafić na ekrany dopiero w 2019 roku. Twórcy zapowiadają, że będzie to najbardziej epicki ze wszystkich sezonów, co czyni oczekiwanie na premierę jeszcze trudniejszym. Na szczęście miłośnicy Westeros potrafią sami umilić sobie serialową przerwę, tworząc m.in. takie perełki, jak „Gra o Tron” w wersji anime.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.