Jak wyglądaliby Rick i Morty, gdyby byli bohaterami realistycznej animacji 3D? Efekt przeraża

08.11.2019 14:47
Jak wyglądaliby Rick i Morty, gdyby byli bohaterami realistycznej animacji 3D? Efekt przeraża Fot. kadr z serialu Rick i Morty

Internetowy twórca Ben Marriott postanowił sprawdzić jak bohaterowie serialu "Rick i Morty" wyglądaliby w wersji 3D. Tylko dla widzów o mocnych nerwach.

Serial "Rick i Morty" to jedna z najpopularniejszych animacji dla dorosłych widzów. Fani produkcji Adult Swim oczekują obecnie na 4. sezon przygód zapijaczonego szalonego naukowca i jego przygłupiego wnuczka. Jeden z nich postanowił umilić sobie oczekiwania, tworząc realistyczną trójwymiarową wersję bohaterów słynnego tytułu.

"Rick i Morty" - jak serial wyglądałby w wersji 3D?

Ben Marriott to youtuber, który eksperymentuje z technologią deepfake, pozwalającą na podmienianie twarzy w dowolnym materiale wideo. W ten sposób można sprawdzić na przykład, jak Jim Carrey wyglądałby jako Jack Torrance w filmie "Lśnienie".

Przeczytaj także

Internetowy twórca postanowił jednak wejść na wyższy poziom i wykorzystać deepfake do ożywienia bohaterów powoływanych do życia tradycyjnymi metodami animacji. W tym celu wykorzystał wideo Dena Beauvaisa, który jakiś czas temu wyrenderował w 3D fragment serialu "Rick i Morty".

W tej wersji Rick i Morty wyglądają całkiem znośnie - trochę jak z ery po pierwszego "Toy Story", ale jak na amatorską robotę, wyszło świetnie. Marriott stwierdził jednak, że poeksperymentuje z deepfake'em żeby urealnić bohaterów serialu. W tym celu wykorzystał twarz Willema Dafoe z filmu "Spider-Man". Nałożył fragmenty wizerunku aktora na model 3D i uzyskał dość przerażający efekt. Zresztą zobaczcie sami.

Trzeba przyznać, że Rick w bardziej realnym wydaniu wygląda jak postać z sennych koszmarów.

Przeczytaj także

"Rick i Morty" sezon 4 - kiedy premiera?

Nowe odcinki "Ricka i Morty'ego" trafią na antenę Adult Swim już niedługo. Czwarty sezon serialu zadebiutuje już 10 listopada 2019 roku. Na szczęście, bo dłuższe oczekiwanie mogłoby spowodować powstanie większej ilości tak makabrycznych eksperymentów, jak deepfake Bena Marriotta.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Rick i Morty" - poznaliśmy tytuły odcinków 4. sezonu

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.