19.09.2017 14:20

Jak zakończy się „Gra o tron”? Najbardziej prawdopodobne teorie

Kto zasiądzie na Żelaznym Tronie i obejmie władzę w Westeros? A może już niedługo nie będzie nad czym władać, bo cały świat zaleje horda Białych Wędrowców? Te pytania nie pozwalają spać po nocach wszystkim fanom „Gry o tron”. Postanowiliśmy zebrać dla Was najbardziej prawdopodobne scenariusze zakończenia serialu HBO.

Jak zakończy się „Gra o tron”? Najbardziej prawdopodobne teorie
foto: kadr z serialu

UWAGA! SPOILERY! Czytasz na własną odpowiedzialność!

„Gra o tron” to serial, który w 2017 roku pobił rekord oglądalności oraz liczby widzów, którzy korzystali z nielegalnych źródeł, by obejrzeć kolejne odcinki. Niewątpliwie jest to hit HBO. Oczywiście zawsze znajdą się osoby, które nigdy nie oglądały opowieści o Westeros, albo zaczęły swoją przygodę z telewizyjną adaptacją prozy George'a R. R. Martina całkiem niedawno. Za nami 7. sezon „Gry o tron”. Teraz zostaje nam oczekiwać na finał serialu, który trafi na antenę HBO najwcześniej w trzecim kwartale 2018 roku

Trudno jednak spędzić ponad rok w domysłach, które nie pozwalają normalnie funkcjonować. Fani tworzą więc całkiem możliwe i mniej prawdopodobne teorie, dotyczące zakończenia serialu. Twórcy nie pomagają, bo rozważają nakręcić kilka możliwych zakończeń 8. serii, żeby trzymać rozwiązanie akcji do ostatniego momentu w tajemnicy. Ogłoszono również casting na dwie postacie dziecięce - 8-letnią dziewczynkę i chłopca w wieku od 8 do 12 roku życia. Nowi bohaterowie spowodowali, że pojawiły się kolejne spekulacje. Specjalnie dla wszystkich fanów „Gry o tron”, przygotowaliśmy zestawienie najbardziej prawdopodobnych scenariuszy, które zakończą konflikt o Żelazny Tron.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Gra o tron