31.01.2020 17:00

Jakich wartościowych lekcji udzielił nam serial "Sex Education"? Zobaczcie wideo od Netflix

Netflix opublikował nowy materiał promujący 2. sezon "Sex Education". Wideo przedstawia ważne lekcje, których udzielił nam serial.

Foto: kadr z serialu "Sex Education"/ Netflix
Foto: kadr z serialu "Sex Education"/ Netflix

"Sex Education" to jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa. Niedawno miała miejsce premiera drugiego sezonu, w związku z czym platforma wkłada wiele wysiłku w promocję. W sieci ukazało się właśnie nowe wideo, obrazujące kilka ważnych lekcji, których udzielił nam Otis i jego przyjaciele.

"Sex Education" - jakich wartościowych lekcji udzielił nam serial?

"Sex Education" słynie z tego, że oprócz rozrywki, niesie ze sobą ważne przesłanie i mądre lekcje związane zarówno ze sferą ludzkiej seksualności, jak i życia w ogóle. Otis i jego matka udzielili uczniom Moordale wielu cennych wskazówek, a także służyli wsparciem w chwilach zwątpienia. Materiał wideo zamieszczony przez platformę Netflix ukazuje kilka lekcji, które zawdzięczamy produkcji Laurie Nunn.

Zobacz też: "Sex Education" 2. sezon [RECENZJA]

Wszystkie odcinki "Sex Education" dostępne są na Netfliksie. W rolach głównych występują tutaj Asa Butterfield, Emma Mackey, Gillian Anderson, Patricia Allison, Aimee Lou Wood, Ncuti Gatwa, Mikael Persbrandt, Connor Swindells, Tanya Reynolds i Kedar Willaims-Stirling. Dotychczas ukazały się dwa sezony. Powstanie sezonu trzeciego zostało niedawno potwierdzone.

Zobacz też: "Sex Education" - zobaczcie, jak aktorzy próbują wymówić słowo "siusiak" i "cipka"  

Tagi: Seriale Netflix