Janda i Żmijewski w nowym serialu TVN. O czym będzie "Królestwo kobiet"?

09.07.2020 10:43
Janda i Żmijewski w nowym serialu TVN. O czym będzie "Królestwo kobiet"? Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Wkrótce w TVN pojawi się nowy, autorski serial "Królestwo kobiet". Za reżyserię odpowiada Maciek Bochniak znany z pracy przy "Diagnozie" czy "Belfrze".

W najnowszym serialu TVN pojawią się gwiazdy różnych pokoleń. W cztery role główne wcielą się znane aktorki: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka oraz Aleksandra Adamska. Oprócz tego w serialu zobaczymy także Artura Żmijewskiego, Justynę Schneider i Rafała Maćkowiaka.

Królestwo kobiet: O czym będzie nowy serial TVN?

Jak czytamy na wirtualnemedia.pl, serial będzie kręcił się wokół kryminalnej intrygi. Przez jednego mężczyznę zostaną w nią zamieszane cztery różne kobiety. Bohaterki podobno dzieli wszystko, jednak w obliczu zagrożenia będą musiały zacząć współpracować.

Przeczytaj także

Producent serialu, Tomasz Blachnicki komentuje serię słowami:

W serialu chcieliśmy dać widzom przede wszystkim wspaniałą rozrywkę, ostry humor i wiele okazji do śmiechu. Główną osią serialu jest kobieca siła i solidarność, która rodzi się między bohaterkami w ekstremalnych okolicznościach. Wszystko zaś mogło się udać tylko dzięki cudownym aktorkom, które nie tylko tchnęły życie w te postaci, ale przy okazji świetnie bawiły się razem na planie.

Za reżyserię serialu odpowiada Maciej Bochniak znany pracy przy niektórych odcinkach serialu TVN "Diagnoza" czy "Belfra" dla Canal +. Twórca jest również reżyserem i współscenarzystą filmu fabularnego "Disco Polo", który został wyróżniony nagrodą "Perspektywa" im. Janusza Morgernsterna za najlepszy debiut 2015 roku.

Aktualnie nie znamy daty premiery serialu. Trwają zdjęcia do produkcji.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.