11.03.2020 13:16

Jaskier z "Wiedźmina" ma własny zespół. Posłuchajcie The Amazing Devil

Joey Batey jest człowiekiem pełnym pasji. Oprócz aktorstwem, gwiazdor "Wiedźmina" zajmuje się również graniem w zespole, co wychodzi mu naprawdę nieźle. Posłuchajcie The Amazing Devil.

Jaskier z serialu Wiedźmin
foto: kadr z serialu "Wiedźmin"/Netflix.com

Wygląda na to, że Joey Batey jest człowiekiem wielu talentów. Można powiedzieć, że aktor okazał się być nieoczekiwaną gwiazdą "Wiedźmina" - nie tylko za swoją rolę Jaskra, ale przede wszystkim za zaśpiewanie utworu "Toss a Coin to Your Witcher", który stał się wielkim hitem. Jeżeli chcielibyście posłuchać więcej jego głosu, to spieszymy z pomocą. Okazuje się bowiem, że Batey ma własny zespół.

Gwiazdor Wiedźmina ma własny zespół

The Amazing Devil to formacja folk rockowa, która do tej pory wydała dwa pełnoprawne albumy. Pierwszy z nich o tytule "Love Run" zadebiutował w czerwcu 2016 roku, natomiast 29 lutego 2020 roku światło dzienne ujrzał krążek "The Horror and the Wild". Zespół udostępnił w sieci wideo z kameralnego koncertu w lesie, które możecie obejrzeć poniżej:

Twórcy "Toss a Coin to Your Witcher" wyjawili swoje ulubione covery przeboju z "Wiedźmina"
Twórcy "Toss a Coin to Your Witcher" wyjawili swoje ulubione covery przeboju z "Wiedźmina"
Przeczytaj także Twórcy "Toss a Coin to Your Witcher" wyjawili swoje ulubione covery przeboju z "Wiedźmina"

Zespół opublikował też swoje obydwa albumy na platformie bandcamp, gdzie możecie ich posłuchać za darmo. Istnieje również możliwość wsparcia zespołu, w zamian za co możecie pobrać krążek na telefon lub komputer - "The Horror and the Wild" jest dostępne za niecałe 12 funtów.

Joey Batey powróci do roli Jaskra w drugim sezonie "Wiedźmina". Debiut nowych epizodów popularnego serialu Netfliksa jest planowany na rok 2021. 

Geralt przytulający Ciri
Geralt przytulający Ciri
Przeczytaj także Netflix podał oficjalnie nową obsadę „Wiedźmina”. Wiemy, ile odcinków będzie miał drugi sezon

Jak wam się podoba zespół The Amazing Devil?

Tagi: Wiedźmin Netflix