Jason Momoa o „Grze o Tron”: „nowy sezon was rozj*bie!”

Kamil Kacperski
01.12.2017 12:30
Jason Momoa o „Grze o Tron”: „nowy sezon was rozj*bie!”

Dzięki znajomościom nabytym przez pracę przy pierwszym sezonie serialu, Momoa jest w nieco uprzywilejowanej pozycji niż większość fanów serialu. Aktor zapoznał się z fabułą 8. sezonu „Gry o Tron” i obiecuje fanom niezapomniane przeżycia. 

Fabuła nowych odcinków „Gry o Tron” jest teraz prawdopodobnie najlepiej strzeżonym skarbem w przemyśle rozrywkowym. No, może oprócz scenariuszy do Epizodów numer VIII i IX pewnej kosmicznej sagi. Jednak bycie serialowym Khalem Drogo ma swoje profity, dzięki którym Jason Momoa już teraz mógł zasięgnąć języka u twórców serialu i dowiedzieć się co nieco o finałowym sezonie najpopularniejszego serialu na świecie.

A czego wcielający się w Aquamana aktor się dowiedział? Oczywiście nie mógł mediom zdradzić ani słowa na temat jakichkolwiek wątków ostatniego sezonu serialu, ale jego reakcja mówiła sama za siebie - fanów „Gry o Tron” czeka epickie zakończenie historii:

Sama wiedza o tym, jak niesamowity będzie ten sezon... To będzie najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek puścili w telewizji. Jest niewiarygodnie dobry. Wiele osób będzie rozje*ane na łopatki.

Takiego obrotu losu spodziewali się prawdopodobnie wszyscy, ale Momoa dowiedział się więcej, niż pierwotnie chciał wiedzieć:

Trochę mi głupio, bo jestem ogromnym fanem i nie chciałem do końca wiedzieć wszystkiego. Podczas rozmowy ze scenarzystami zdarzało mi się powiedzieć „cholera, tego nie chciałem wiedzieć!”.

Aktor rozprawił się również raz na zawsze z plotkami i teoriami, które głosiły, że jego postać, Khal Drogo, powróci w ostatnim sezonie „Gry o Tron”:

Chciałem się tylko zobaczyć z szefostwem serialu, ale zobaczyłem też ludzi na planie. Nie było mnie tam od bardzo dawna. Miałem po prostu ochotę spotkać się z przyjaciółmi, ale skończyło się na tym, że zaczęliśmy wymyślać nagłówki typu „Drogo powrócił!”, ale szybko musiałem potwierdzić, że Khal nie żyje i nie powróci, bo to by po prostu nie pasowało.

Trudno się nie zgodzić z Momoą, w końcu jak to mówi klasyczny filmowy tekst „a kto umarł, ten nie żyje”. Jednak w samym serialu doszło już do zmartwychwstań - w końcu Jon Snow zdołał powrócić do świata żywych, więc czemu nie mógłby zrobić tego Khal Drogo?

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.