01.12.2017 12:30

Jason Momoa o „Grze o Tron”: „nowy sezon was rozj*bie!”

Dzięki znajomościom nabytym przez pracę przy pierwszym sezonie serialu, Momoa jest w nieco uprzywilejowanej pozycji niż większość fanów serialu. Aktor zapoznał się z fabułą 8. sezonu „Gry o Tron” i obiecuje fanom niezapomniane przeżycia. 

Jason Momoa o „Grze o Tron”: „nowy sezon was rozj*bie!”

Fabuła nowych odcinków „Gry o Tron” jest teraz prawdopodobnie najlepiej strzeżonym skarbem w przemyśle rozrywkowym. No, może oprócz scenariuszy do Epizodów numer VIII i IX pewnej kosmicznej sagi. Jednak bycie serialowym Khalem Drogo ma swoje profity, dzięki którym Jason Momoa już teraz mógł zasięgnąć języka u twórców serialu i dowiedzieć się co nieco o finałowym sezonie najpopularniejszego serialu na świecie.

A czego wcielający się w Aquamana aktor się dowiedział? Oczywiście nie mógł mediom zdradzić ani słowa na temat jakichkolwiek wątków ostatniego sezonu serialu, ale jego reakcja mówiła sama za siebie - fanów „Gry o Tron” czeka epickie zakończenie historii:

"

Sama wiedza o tym, jak niesamowity będzie ten sezon... To będzie najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek puścili w telewizji. Jest niewiarygodnie dobry. Wiele osób będzie rozje*ane na łopatki. "

Takiego obrotu losu spodziewali się prawdopodobnie wszyscy, ale Momoa dowiedział się więcej, niż pierwotnie chciał wiedzieć:

"

Trochę mi głupio, bo jestem ogromnym fanem i nie chciałem do końca wiedzieć wszystkiego. Podczas rozmowy ze scenarzystami zdarzało mi się powiedzieć „cholera, tego nie chciałem wiedzieć!”. "

Aktor rozprawił się również raz na zawsze z plotkami i teoriami, które głosiły, że jego postać, Khal Drogo, powróci w ostatnim sezonie „Gry o Tron”:

"

Chciałem się tylko zobaczyć z szefostwem serialu, ale zobaczyłem też ludzi na planie. Nie było mnie tam od bardzo dawna. Miałem po prostu ochotę spotkać się z przyjaciółmi, ale skończyło się na tym, że zaczęliśmy wymyślać nagłówki typu „Drogo powrócił!”, ale szybko musiałem potwierdzić, że Khal nie żyje i nie powróci, bo to by po prostu nie pasowało. "

Trudno się nie zgodzić z Momoą, w końcu jak to mówi klasyczny filmowy tekst „a kto umarł, ten nie żyje”. Jednak w samym serialu doszło już do zmartwychwstań - w końcu Jon Snow zdołał powrócić do świata żywych, więc czemu nie mógłby zrobić tego Khal Drogo?

Chcielibyście żeby w nowym sezonie powrócił Khal Drogo?

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Gra o tron Jason Momoa