Jason Momoa pojawi się w "Simpsonach". Zobaczcie, jak gwiazdor Aquamana będzie wyglądał w serialu

Kamil Kacperski
18.07.2019 11:51
Jason Momoa pojawi się w "Simpsonach". Zobaczcie, jak gwiazdor Aquamana będzie wyglądał w serialu Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Khal Drogo z "Gry o tron" ostatnio spełnia wszystkie swoje dziecięce marzenia - najpierw prowadził "Saturday Night Live", a teraz pojawi się w "Simpsonach". Zobaczcie zdjęcie z serialu.

Jason Momoa zdobył ogromną popularność jako Khal Drogo w pierwszym sezonie "Gry o tron", szybko stając się niemalże ikoną popkultury. Kilka lat później został obsadzony w filmowym uniwersum DC jako Aquaman, występując w "Batmanie v Supermanie", "Lidze Sprawiedliwości" i w końcu we własnej solowej przygodzie "Aquaman". Ta ostatnia produkcja zarobiła ponad miliard dolarów w światowym box-offisie, cementując Momoę jako jednego z najpopularniejszych aktorów na świecie.

Jason Momoa zagra w Simpsonach

Jego ogromna popularność spowodowała, że aktor pojawił się już m.in. w "Saturday Night Live" jako gospodarz, a teraz może się pochwalić występem gościnnym w "Simpsonach". Momoa zagra bowiem rolę w jednym z nadchodzących odcinków popularnego serialu. Zobaczcie, jak gwiazdor "Aquamana" będzie wyglądał w animowanej produkcji.

Przeczytaj także

Na temat roli Jasona Momoy wypowiedział się jeden z producentów wykonawczych programu, Al Jean. Producent opisał scenę z udziałem aktora, nazywając ją "opisem tragicznej historii o poświęceniu i byciu męczennikiem":

Aktor jest celebrytą, który pojawia się w Springfield. Opowiada legendę o pewnym świętym, który został przemielony i stał się męczennikiem, a później także współczesnym origin story lodów pistacjowych. To naprawdę wstrętna historia. A potem Patty i Selma proszą go, żeby podpisał ich biusty. Momoa potem ucieka.

I chociaż jego rola jest krótka oraz niezbyt wymagająca, to Jean przyznał, że mieli problemy z ustawieniem odpowiedniej daty na zaproszenie Momoy do studia nagraniowego. Wszystko przez to, że aktor ostatnimi czasy dużo podróżuje i jest zaangażowany w wiele projektów jednocześnie:

Ciągle tylko słyszeliśmy, że: "Niestety teraz kręci na szczycie góry. A za dwa dni będzie nagrywał gdzieś pod wodą". Naprawdę ciężko zachęcić go do nagrywania w studiu, które jest na ziemi.

Nowe odcinki "Simsonów" zadebiutują na antenie Fox już tej jesieni. Momoa natomiast niedawno zakończył zdjęcia do filmu "Diuna", który pojawi się w kinach w listopadzie 2020 roku.  

Zobacz także: >> Twarz Josha Brolina na majtkach Jasona Momoy <<

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.