Jason Momoa zainspirował Emilię Clarke do walki ze scenami rozbieranymi w "Grze o tron"

20.11.2019 12:40
Jason Momoa zainspirował Emilię Clarke do walki ze scenami rozbieranymi w "Grze o tron" Fot. Album Online/East News

Aktorka opowiedziała niedawno o lekcjach, których nauczyła się podczas pracy nad "Grą o tron". Chodziło o sceny rozbierane, które stały się dla niej dużo bardziej komfortowe dzięki gwiazdorowi "Aquamana".

W "Grze o tron" znajdziemy sporo rozbieranych scen Emilii Clarke (zasłużyły nawet na oddzielny tekst). Większość z nich pochodzi z 1. sezonu serialu i było nagrywane w towarzystwie Jasona Momoy, który wcielał się w jej męża, Khala Drogo. Nietrudno zauważyć, że serial w późniejszych sezonach powoli rezygnował z nagości. To dotyczyło nie tylko Emilii Clarke, ale także innych aktorek występujących w programie.

Emilia Clarke nauczyła się odmawiać scen rozbieranych przez Grę o tron

Aktorka niedawno pojawiła się w podcaście "Armchair Expert", gdzie przyznała, że łatka serialu z dużą ilością seksu i przemocy nadal się trzyma "Gry o tron". Przez to wciąż dostaje propozycje scen rozbieranych w swoich kolejnych projektach:

Jestem zdecydowanie bardziej pewna tego, co jest dla mnie komfortowe i dopuszczalne. Wcześniej często się o to kłóciłam, mówiąc, że kołdra ma przykrywać większość mojego ciała, na co dostawałam odpowiedź: "Nie chcesz rozczarować fanów Gry o tron". Pier*olcie się. Wiem na tyle dużo, że potrafię określić, co jest potrzebne, a co nie.

Przeczytaj także

Emilia Clarke dodała również, że Jason Momoa zdecydowanie jej pomógł w pierwszym sezonie "Gry o tron". Aktor zainspirował ją również do tego, by walczyć o swoje prawa i sprzeciwiać się bezsensownym scenom rozbieranym:

Dopiero teraz rozumiem, jak duże miałam szczęście, bo to mogło pójść zdecydowanie gorzej. Jason miał spore doświadczenie, zrobił dużo rzeczy zanim zagrał w serialu, więc mnie wspierał: "Kochana, tak to powinno wyglądać, tak nie powinno wyglądać. Zadbam o to, żeby poszło jak najlepiej". Był bardzo miły, kochany i naprawdę mnie wspierał jako drugiego człowieka. Wspaniały facet. Zadbał o mnie w środowisku, w którym nie wiedziałam, że potrzebowałam tej pomocy.

Dla Clarke i Momoy wspólne sceny były początkiem pięknej przyjaźni, którą możemy czasami obserwować na mediach społecznościowych obydwojga. Momoa często odwiedzał starych znajomych na planie "Gry o tron" i był zapraszany na wszystkie imprezy celebrujące zakończenie zdjęć do kolejnego sezonu.

"Gra o tron" skończyła się w maju 2019 roku. Emilię Clarke możemy oglądać w komedii romantycznej "Last Christmas", natomiast Momoa niedawno zadebiutował jako Baba Voss w serialu "See" od Apple TV+. 

Zobacz także: Jason Momoa został zapytany, gdzie załatwia się Aquaman. Odpowiedź aktora jest rozbrajająca

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.