"Jessica Jones" - Netflix pokazał pełny zwiastun 3. sezonu serialu

06.06.2019 17:10
Jessica Jones|undefined Fot. kadr z serialu

Serial "Jessica Jones" doczekał się 3. sezonu, którego premiera odbędzie się już 14 czerwca 2019 roku. Jest to ostatni owoc współpracy między Marvelem a Netfliksem.

Nareszcie pojawił się oficjalny pełnoprawny zwiastun "Jessiki Jones". Z oficjalnego opisu fabuły udostępnionego przez Netflix dowiadujemy się, że Jessica podąża śladem sprytnego seryjnego mordercy, Trish wykorzystuje moce, które niedawno odkryła, a Malcolm staje przed dylematem moralnym. Głównym przeciwnikiem sprytnej pani detektyw będzie Gregory Sallinger, który według Jones jest "mądrzejszy niż ona i Trish razem wzięte". 

Jessica Jones - oficjalny zwiastun 3. sezonu

Natomiast sam Sallinger zapowiedział Jessice Jones, że zamierza ją zabić. Mężczyzna twierdzi również, że sama kobieta jest oszustką i w żaden sposób nie można jej określić "bohaterką". W zwiastunie pojawiają się także fragmenty, w których widzimy początki superbohaterskiej kariery Trish. Szykuje się zatem sezon pełen wrażeń. Oto zapowiedź 3. sezonu "Jessiki Jones":

Przeczytaj także

Prywatna detektyw w 2. sezonie stoczyła wojnę ze swoją własną matką, a poziom 13 odcinków niestety nie dorównywał do poziomu 1. serii. Czy nowe epizody "Jessiki Jones" przywrócą ją do czasów świetności?

Tego dowiemy się już za kilka dni - premiera najnowszego sezonu odbędzie się 14 czerwca 2019 roku. Przypomnijmy, że 3. seria będzie ostatnią, ponieważ Netflix zakończył współpracę z Marvelem. Finałowa seria będzie składała się z 13 odcinków.

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.