02.10.2018 13:11

Jest nowy zwiastun „Titans”. Serial trafi w Polsce na Netfliksa

Platforma DC Universe będzie dostępna jedynie w Stanach Zjednoczonych, dlatego też DC postanowiło nawiązać współpracę z Netfliksem i udostępnić swój serial w innych krajach własnie za pośrednictwem streamingowego giganta. 

Robin Titans
foto: kadr z wideo

Premiera serialu „Titans” nadchodzi wielkimi krokami. Pierwszy odcinek produkcji o Robinie, Beast Boyu, Starfire i Raven trafi na DC Universe już 12 października 2018 roku. Okazuje się jednak, że ta ekskluzywność już niedługo się skończy, ponieważ Netflix zapowiedział, iż pokaże produkcje DC na swojej platformie. 

Tej zapowiedzi towarzyszył nowy zwiastun, który wygląda zdecydowanie lepiej od tego, który mieliśmy okazję zobaczyć na Comic-Conie w San Diego. Akcja jest lepiej zmontowana, efekty specjalne prezentują się ładniej, a same postaci zachowują się bardziej jak ludzie, a nie komiksowe panele. Z resztą zobaczcie sami:

Titans - nowy serial DC będzie dostępny na Netflix

Wiemy, że widzowie serialu „Titans” spotkają też inną postać, która posługiwała się pseudonimem Robin. Chodzi o Jasona Todda. Będzie to pierwsza aktorska kreacja tej postaci w historii kina i telewizji

„Titans” jest pierwszym serialem DC Universe, który będziemy mieli okazję zobaczyć. Oprócz przygód Młodych Tytanów, DC ma w planach takie produkcje jak „Swamp Thing”,opowiadające o mało znanej superbohaterskiej drużynie „Doom Patrol”, animowane przygody „Harley Quinn” oraz 3. sezon „Young Justice”, który będzie nosił podtytuł „Outsiders”. 

Kiedy Titans pojawią się na Netfliksie?   

Niestety na razie znamy daty premiery „Titans” na Netfliksie. Prawdopodobnie wszystkie epizody pojawią się na platformie dopiero, gdy na DC Universe zostanie udostępniony ostatni odcinek 1. sezonu. Odcinek premierowy pojawi się w aplikacji DC już 12 października 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Titans DC Universe