Jeszcze nie powstał 2. sezon "Squid Game", a twórca serialu już zapowiada 3. serię

30.12.2021 10:43
Jeszcze nie powstał 2. sezon "Squid Game", a twórca serialu już zapowiada 3. serię Fot. materiały prasowe/Noh Juhan/Netflix

Chociaż status "Squid Game" jest w gruncie rzeczy nieznany, to twórca serialu już zapowiada kolejne odcinki produkcji.

Twórca Squid Game zapowiada kolejny sezon serialu

Hwang Dong-hyuk wyjaśnił w rozmowie z Korea Times: "Jestem w trakcie negocjacji z Netflixem na temat 2. i 3. sezonu serialu. Jestem pewien, że za jakiś czas dojdziemy do jakiegoś korzystnego konsensusu".

Polecamy

To jest dość zaskakującym obrotem sytuacji, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę wcześniejszą niechęć Dong-hyuka do realizacji nowych odcinków "Squid Game". 

"Squid Game", czyli koreański thriller o ludziach biorących udział w zabójczym turnieju z zabawami dla dzieci, stał się niemalże z miejsca absolutnym hitem dla Netflix. Od momentu swojej premiery produkcja zajmowała 1. miejsce wśród najpopularniejszych seriali Netflix w wielu krajach, absolutnie dominując w rankingach popularności.

Twórcy "Squid Game" po premierze zaskakująco popularnego serialu natrafili niestety na kilka problemów - platforma streamingowa została m.in. pozwana przez dostawcę internetu z Korei Południowej.

Polecamy

SK Broadband, bo tak nazywa się ta firma, uważa, że Netflix powinien ponieść koszty... zwiększonego zużycia danych. Według nich, popularność "Squid Game" znacznie zwiększyła koszty, które ponosi dostawca internetu. Sprawa na razie nie została rozwiązana. 

Fanom pierwszego sezonu pozostaje jedynie czekać na kolejne odcinki "Squid Game". Trudno sobie wyobrazić bowiem świat, w którym Netflix nie zleca powstania nowego sezonu - a jeśli wierzyć Hwangowi Dong-hyukowi, to nawet dwóch. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.