24.11.2019 16:21

Joanna Kulig na pierwszych zdjęciach z serialu Netfliksa "The Eddy"

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z nowego serialu Netfliksa pod tytułem "The Eddy" . W produkcji wystąpiła Joanna Kulig.

Joanna Kulig
foto: Invision/Invision/East News

Serwis streamingowy Netflix opublikował pierwsze zdjęcia z nowego serialu pod tytułem "The Eddy". Za produkcję odpowiada nagrodzony Oscarem reżyser Damien Chazelle. W jednej z ról zagrała polska aktorka Joanna Kulig

"The Eddy" - Joanna Kulig w nowym serialu Netfliksa

Sukces "Zimnej wojny" nadal owocuje. Joanna Kulig dostała kolejną propozycję w zagranicznej produkcji. Tym razem jest to serial Netfliksa pod tytułem "The Eddy". Tytuł to serial muzyczny, którego akcja rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, a fabuła rozwija się wokół klubu, jego właścicieli, grającej w nim kapeli i chaotycznego miasta, które ich wszystkich otacza.

Zimna wojna
Zimna wojna
Przeczytaj także "Zimna wojna" wycofana z Netfliksa. Wielka wpadka platformy streamingowej

W sieci zadebiutowały pierwsze zdjęcia z tej produkcji. Na fotografiach widzimy pochłoniętego pracą Chazelle'a, a także odtwórców głównych ról - Andre Hollanda ("Wysokie loty", "Moonlight") wcielającego się w postać Elliota Udo, Amandlę Stenberg ("Nienawiść, którą dajesz") grającą Julię, Joannę Kulig ("Zimna wojna", "Ida") w roli Mai, Tahara Rahima ("Prorok", "The Looming Tower") wcielającego się w Farida i Leilę Bekhti ("Zakochany Paryż") jako Amirę. Obecni są również członkowie zespołu The Eddy - na pianinie Randy (Randy Kerber), Katarina na bębnach (Lada Obradovic), Jude na basie (Damian Nueva Cortes), Jowee na saksofonie (Jowee Omicil) i na trąbce Lufo (Ludovic Louis).

Fot. Opus Film / Apocalypso Pictures /Collection Christophel/East News
Fot. Opus Film / Apocalypso Pictures /Collection Christophel/East News
Przeczytaj także Muzyka do filmu "Zimna Wojna": pełen soundtrack, piosenki, autorzy.

"The Eddy" - kiedy premiera?

Zdjęcia do "The Eddy"  kręcone we Francji dobiegły już końca. Produkcja będzie liczyła osiem odcinków i trafi niebawem na platformę Netflix. Na razie nie podano dokładnej daty premiery. "The Eddy" będzie można obejrzeć w trzech wersjach językowych - po francusku, po angielsku i po arabsku. 

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także "Ragnarok": pierwszy teaser norweskiego serialu Netfliksa. Znamy datę premiery!

Zobacz też: Co poza "Wiedźminem"? Oto lista nowości Netfliksa na grudzień 2019 roku 

Tagi: News Netflix Zimna wojna Joanna Kulig