Joanna Kulig na pierwszych zdjęciach z serialu Netfliksa "The Eddy"

24.11.2019 16:21
Joanna Kulig na pierwszych zdjęciach z serialu Netfliksa "The Eddy" Fot. Invision/Invision/East News

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z nowego serialu Netfliksa pod tytułem "The Eddy" . W produkcji wystąpiła Joanna Kulig.

Serwis streamingowy Netflix opublikował pierwsze zdjęcia z nowego serialu pod tytułem "The Eddy". Za produkcję odpowiada nagrodzony Oscarem reżyser Damien Chazelle. W jednej z ról zagrała polska aktorka Joanna Kulig

"The Eddy" - Joanna Kulig w nowym serialu Netfliksa

Sukces "Zimnej wojny" nadal owocuje. Joanna Kulig dostała kolejną propozycję w zagranicznej produkcji. Tym razem jest to serial Netfliksa pod tytułem "The Eddy". Tytuł to serial muzyczny, którego akcja rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, a fabuła rozwija się wokół klubu, jego właścicieli, grającej w nim kapeli i chaotycznego miasta, które ich wszystkich otacza.

Przeczytaj także

W sieci zadebiutowały pierwsze zdjęcia z tej produkcji. Na fotografiach widzimy pochłoniętego pracą Chazelle'a, a także odtwórców głównych ról - Andre Hollanda ("Wysokie loty", "Moonlight") wcielającego się w postać Elliota Udo, Amandlę Stenberg ("Nienawiść, którą dajesz") grającą Julię, Joannę Kulig ("Zimna wojna", "Ida") w roli Mai, Tahara Rahima ("Prorok", "The Looming Tower") wcielającego się w Farida i Leilę Bekhti ("Zakochany Paryż") jako Amirę. Obecni są również członkowie zespołu The Eddy - na pianinie Randy (Randy Kerber), Katarina na bębnach (Lada Obradovic), Jude na basie (Damian Nueva Cortes), Jowee na saksofonie (Jowee Omicil) i na trąbce Lufo (Ludovic Louis).

Przeczytaj także

"The Eddy" - kiedy premiera?

Zdjęcia do "The Eddy"  kręcone we Francji dobiegły już końca. Produkcja będzie liczyła osiem odcinków i trafi niebawem na platformę Netflix. Na razie nie podano dokładnej daty premiery. "The Eddy" będzie można obejrzeć w trzech wersjach językowych - po francusku, po angielsku i po arabsku. 

Przeczytaj także

Zobacz też: Co poza "Wiedźminem"? Oto lista nowości Netfliksa na grudzień 2019 roku 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.