Joanna Kulig w pierwszym zwiastunie serialu Netfliksa "The Eddy"

15.04.2020 08:31
Joanna Kulig w pierwszym zwiastunie serialu Netfliksa "The Eddy" Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun "The Eddy" - serialu od twórcy "La La Land". W jednej z głównych ról wystąpiła Joanna Kulig.

"The Eddy" to najnowsza produkcja Damiena Chazelle'a - twórcy takich hitów jak "La La Land" i "Whiplash". W sieci ukazał się właśnie pierwszy zwiastun, w którym możemy zobaczyć polską aktorkę, Joannę Kulig.

"The Eddy" - Joanna Kulig w pierwszym zwiastunie serialu Netfliksa

Zwiastun serialu "The Eddy" prezentuje się następująco:

Akcja serialu rozgrywa się w tętniącym życiem, wielokulturowym Paryżu. Głównym bohaterem jest Elliot, w którego wciela się Andre Holland. Niegdyś uznany nowojorski pianista jazzowy, dziś współwłaściciel podupadającego klubu The Eddy i manager występującej w nim kapeli. Gdy na jaw wychodzą szemrane interesy wspólnika, a córka Elliota zjawia się w jego domu w najmniej odpowiednim momencie, życie bohatera wymyka się spod kontroli.

Przeczytaj także

Joanna Kulig wciela się tutaj w Maję - wokalistkę wspomnianej kapeli, pozostającą w burzliwym związku z głównym bohaterem. Oprócz Hollanda i Kulig w obsadzie znaleźli się: Amandla Stenber, Tahar Rahim, Leila Bekhti, Melissa George, Adil Dehbi, Benjamin Biolay, Tchéky Karyo i debiutujący na ekranie raper Sopico.

Przeczytaj także

"The Eddy" to mini serial liczący łącznie 8 odcinków. Reżyserami są Damien Chazelle, Houda Benyamina, Laïla Marrakchi oraz Alan Poul - każde z nich odpowiadało za dwa odcinki. Premiera odbędzie się 8 maja 2020 roku na platformie Netflix.

Zobacz też: "Diuna" - w sieci pojawiła się galeria zdjęć przedstawiająca głównych bohaterów. Powstanie seria filmów? 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.