15.04.2020 08:31

Joanna Kulig w pierwszym zwiastunie serialu Netfliksa "The Eddy"

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun "The Eddy" - serialu od twórcy "La La Land". W jednej z głównych ról wystąpiła Joanna Kulig.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

"The Eddy" to najnowsza produkcja Damiena Chazelle'a - twórcy takich hitów jak "La La Land" i "Whiplash". W sieci ukazał się właśnie pierwszy zwiastun, w którym możemy zobaczyć polską aktorkę, Joannę Kulig.

"The Eddy" - Joanna Kulig w pierwszym zwiastunie serialu Netfliksa

Zwiastun serialu "The Eddy" prezentuje się następująco:

Akcja serialu rozgrywa się w tętniącym życiem, wielokulturowym Paryżu. Głównym bohaterem jest Elliot, w którego wciela się Andre Holland. Niegdyś uznany nowojorski pianista jazzowy, dziś współwłaściciel podupadającego klubu The Eddy i manager występującej w nim kapeli. Gdy na jaw wychodzą szemrane interesy wspólnika, a córka Elliota zjawia się w jego domu w najmniej odpowiednim momencie, życie bohatera wymyka się spod kontroli.

Joanna Kulig
Joanna Kulig
Przeczytaj także Joanna Kulig na pierwszych zdjęciach z serialu Netfliksa "The Eddy"

Joanna Kulig wciela się tutaj w Maję - wokalistkę wspomnianej kapeli, pozostającą w burzliwym związku z głównym bohaterem. Oprócz Hollanda i Kulig w obsadzie znaleźli się: Amandla Stenber, Tahar Rahim, Leila Bekhti, Melissa George, Adil Dehbi, Benjamin Biolay, Tchéky Karyo i debiutujący na ekranie raper Sopico.

Joanna Kulig - 10 ciekawostek o gwieździe "Zimnej Wojny"
Joanna Kulig - 10 ciekawostek o gwieździe "Zimnej Wojny"
Przeczytaj także Joanna Kulig - 10 ciekawostek o gwieździe "Zimnej Wojny"

"The Eddy" to mini serial liczący łącznie 8 odcinków. Reżyserami są Damien Chazelle, Houda Benyamina, Laïla Marrakchi oraz Alan Poul - każde z nich odpowiadało za dwa odcinki. Premiera odbędzie się 8 maja 2020 roku na platformie Netflix.

Zobacz też: "Diuna" - w sieci pojawiła się galeria zdjęć przedstawiająca głównych bohaterów. Powstanie seria filmów? 

Tagi: News Seriale Netflix Joanna Kulig