John Cena błyszczy jako Peacemaker w zwiastunie serialu. Znamy datę premiery produkcji DC

18.10.2021 11:33
John Cena błyszczy jako Peacemaker w zwiastunie serialu. Znamy datę premiery produkcji DC Fot. Invision/Invision/East News

DC Fandome 2021 przyniosło nam naprawdę mnóstwo informacji na temat przyszłości produkcji od DC Comics. Mieliśmy m.in. okazję zobaczyć zwiastun serialu "Peacemaker" i poznać datę premiery tegoż dzieła.

Peacemaker - oto zwiastun serialu

John Cena był jednym z najjaśniejszych punktów świetnego "The Suicide Squad" od Jamesa Gunna. Jeszcze przed premierą filmu Gunna dowiedzieliśmy się, że jego postać Peacemaker doczeka się własnego serialu, który opowie nam o różnych przygodach tego przedziwnego antybohatera. Nie musieliśmy na niego czekać specjalnie długo - w sieci pojawił się bowiem zwiastun serialu, który zdradził nam również datę premiery produkcji.

Polecamy

Ten zadebiutował w ramach DC Fandome, czyli globalnego wydarzenia, które było oglądane przez miliony fanów DC Comics na całym świecie. Zwiastun zapowiada nam brutalną komedię akcji z dużą ilością krwi, przemocy, a także żartów. John Cena błyszczy w zwiastunie jako dupek o niezbyt złotym sercu, co jak twierdzi James Gunn "było dla niego prostym zadaniem". 

Zobaczcie materiał poniżej:

Polecamy

Jak w oficjalnym oświadczeniu zapowiedział twórca serialu James Gunn:

"Peacemaker" jest możliwością na zanurzenie się w problemy dzisiejszego świata z perspektywy superbohatera/superzłoczyńcy/największego dupka w historii. Jestem bardzo podekscytowany rozszerzeniem świata z "The Suicide Squad" i pokazaniem tego bohatera niezależnie od filmu. No i oczywiście praca z moimi przyjaciółmi w Warner Bros. jest wisienką na torcie.

Dowiedzieliśmy się również, że "Peacemaker" zadebiutuje na HBO Max już 13 stycznia 2022 roku. Spodziewamy się, że również w podobnym czasie produkcja pojawi się na HBO GO w Polsce.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.