Jon Snow i Daenerys spotkają się w 7. sezonie „Gry o tron”

Robert Skowronski
25.10.2016 10:59
Jon Snow i Daenerys spotkają się w 7. sezonie „Gry o tron” Fot. kadr z wideo

Wyciekło wideo z planu 7. sezonu „Gry o tron”. W końcu dojdzie do długo wyczekiwanego spotkania między dwójką bohaterów.

Już wcześniej w sieci pojawiły się doniesienia, że Kit Harington oraz Emilia Clarke znajdują się w tym samym miejscu realizując zdjęcia do nowych odcinków „Gry o tron”. Nie było jednak pewności co do tego czy Jon Snow faktycznie spotka Daenerys. Matka Smoków ma przecież u swego boku Tyriona, więc to może z Lannisterem miał się widzieć Lord Dowódca.

Poniższe wideo pokazuje jednak, że zejdą się drogi innych postaci, potencjalnych władców Westeros. Materiał pochodzi z planu usytuowanego w Hiszpanii w mieście Italica położonym niedaleko Sewilii. To tu Khaleesi stworzyła swoją nową bazę, a na swojej drodze napotka Davosa, Brienne, no i oczywiście Jona Snowa. Oto dowody:

Okazuje się, że do serialu powróci także Gendry, bękart Roberta Baratheona. Udowadnia to inne wideo z planu:

Wcześniej mogliśmy również zobaczyć Maisie Williams w nowym kostiumie Aryi Stark. Jej strój może sugerować, że udało jej się dotrzeć do Winterfell, gdyż przypomina to, co noszą mężczyźni z rodu Starków. Na planie zauważono także Isaaca Hempsteada Wrighta - odtwórcę roli Brana. Nie można wykluczyć, że serialowe rodzeństwo spotka się w rodzinnym domu.

Sami aktorzy zaczynają już coraz więcej opowiadać o nowych odcinkach. Oczywiście zbyt wiele nie zdradzają i dają tylko wyrazy ogólnej ekscytacji, tak jak Sophie Turner:

Nie potrafię tego nawet opisać. To najlepszy sezon. Będzie kompletnie szalony, lepszy niż poprzedni. Kiedy czytałam scenariusz, niemal zleciałam z krzesła. Nie mogłam w to uwierzyć, opadła mi szczęka, zdarzyło mi się nawet zapłakać.

Posłuchajcie sami:

Sophie Turner dodała także, że widzowie mogą spodziewać się tego, że nie wszyscy dotrwają do 8. sezonu. Według Kita Harringtona nowe odcinki mają być mroczniejsze. Nadchodzącym sezonem „Gry o tron” podekscytowana jest także Maisie Williams. Aktorka wyznała, że chciałaby, aby jej bohaterka ponownie połączyła się z którymś ze Starków, ale jednocześnie życzyłaby sobie, aby udało jej się spotkać z Melisandre lub Cersei i żeby przy tej okazji nie straciła życia:

Mogłaby skreślić kolejne duże imię ze swojej listy. Nikt nie lubi Cersei, ale kochamy ją nienawidzić, ja sama kocham ją nienawidzić, jednak spotkanie z nią i włożenie w nią ostrza byłoby ciekawe dla historii.

Przypominamy, że Maisie Williams przeczytała już scenariusz 7. serii i jest pod wielkim wrażeniem tego co zobaczymy na ekranie.

My zaś czekamy na polski odpowiednik „Gry o tron” zapowiedziany przez Jacka Kurskiego.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.