Jon Snow i Daenerys spotkają się w 7. sezonie „Gry o tron”

Robert Skowronski
25.10.2016 10:59
Jon Snow i Daenerys spotkają się w 7. sezonie „Gry o tron” Fot. kadr z wideo

Wyciekło wideo z planu 7. sezonu „Gry o tron”. W końcu dojdzie do długo wyczekiwanego spotkania między dwójką bohaterów.

Już wcześniej w sieci pojawiły się doniesienia, że Kit Harington oraz Emilia Clarke znajdują się w tym samym miejscu realizując zdjęcia do nowych odcinków „Gry o tron”. Nie było jednak pewności co do tego czy Jon Snow faktycznie spotka Daenerys. Matka Smoków ma przecież u swego boku Tyriona, więc to może z Lannisterem miał się widzieć Lord Dowódca.

Poniższe wideo pokazuje jednak, że zejdą się drogi innych postaci, potencjalnych władców Westeros. Materiał pochodzi z planu usytuowanego w Hiszpanii w mieście Italica położonym niedaleko Sewilii. To tu Khaleesi stworzyła swoją nową bazę, a na swojej drodze napotka Davosa, Brienne, no i oczywiście Jona Snowa. Oto dowody:

Okazuje się, że do serialu powróci także Gendry, bękart Roberta Baratheona. Udowadnia to inne wideo z planu:

Wcześniej mogliśmy również zobaczyć Maisie Williams w nowym kostiumie Aryi Stark. Jej strój może sugerować, że udało jej się dotrzeć do Winterfell, gdyż przypomina to, co noszą mężczyźni z rodu Starków. Na planie zauważono także Isaaca Hempsteada Wrighta - odtwórcę roli Brana. Nie można wykluczyć, że serialowe rodzeństwo spotka się w rodzinnym domu.

Sami aktorzy zaczynają już coraz więcej opowiadać o nowych odcinkach. Oczywiście zbyt wiele nie zdradzają i dają tylko wyrazy ogólnej ekscytacji, tak jak Sophie Turner:

Nie potrafię tego nawet opisać. To najlepszy sezon. Będzie kompletnie szalony, lepszy niż poprzedni. Kiedy czytałam scenariusz, niemal zleciałam z krzesła. Nie mogłam w to uwierzyć, opadła mi szczęka, zdarzyło mi się nawet zapłakać.

Posłuchajcie sami:

Sophie Turner dodała także, że widzowie mogą spodziewać się tego, że nie wszyscy dotrwają do 8. sezonu. Według Kita Harringtona nowe odcinki mają być mroczniejsze. Nadchodzącym sezonem „Gry o tron” podekscytowana jest także Maisie Williams. Aktorka wyznała, że chciałaby, aby jej bohaterka ponownie połączyła się z którymś ze Starków, ale jednocześnie życzyłaby sobie, aby udało jej się spotkać z Melisandre lub Cersei i żeby przy tej okazji nie straciła życia:

Mogłaby skreślić kolejne duże imię ze swojej listy. Nikt nie lubi Cersei, ale kochamy ją nienawidzić, ja sama kocham ją nienawidzić, jednak spotkanie z nią i włożenie w nią ostrza byłoby ciekawe dla historii.

Przypominamy, że Maisie Williams przeczytała już scenariusz 7. serii i jest pod wielkim wrażeniem tego co zobaczymy na ekranie.

My zaś czekamy na polski odpowiednik „Gry o tron” zapowiedziany przez Jacka Kurskiego.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.