Jon Snow oficjalnie nic nie wie. Kit Harington nie widział finałowego sezonu „Gry o tron” [WIDEO]

24.09.2019 10:16
Jon Snow oficjalnie nic nie wie. Kit Harington nie widział finałowego sezonu „Gry o tron” [WIDEO] Fot. Alan Lewis Media / SplashNews.com/East News

Po odebraniu statuetek Emmy dla Najlepszego Serialu Dramatycznego ekipa „Gry o tron” odpowiedziała na kilka pytań dziennikarzy. Producenci wypowiadali się wymijająco, prawdziwą bombę zdradził Kit Harington.

„Gra o tron” przez lata rozbudzała wyobraźnię fanów. Przyzwyczajeni do wysokiej klasy opowieści widzowie oczekiwali niezapomnianego zakończenia serialu.

W opinii większości fanów twórcy nie stanęli jednak na wysokości zadania, rozczarowując i niszcząc czar stworzony wokół „Gry o tron”. Pojawiła się nawet petycja wnosząca spuszczenie nad finałowymi odcinkami zasłony milczenia i nakręcenia ostatniego sezonu jeszcze raz, tylko porządnie.

Przeczytaj także

Mimo tych kontrowersji „Gra o tron” cały czas uważana jest za jeden z najlepszych seriali ostatnich lat, a może nawet i wszech czasów. Zostało to udokumentowane 12 nagrodami Emmy. Po odebraniu statuetek twórcy i aktorzy oddali się na kilka chwil do dyspozycji dziennikarzy.

Trwająca kilka minut sesja to w większości uchylanie się od zadawanych pytań. Mocne uderzenie zobaczyć można za to pod koniec konferencji, gdy jeden z dziennikarzy zadał pytanie dotyczące kontrowersyjnego odbioru ostatniego sezonu „Gry o tron”. Do odpowiedzi wyrwał się grający Jona Snowa Kit Harington.

Kit Harington nie oglądał finałowego sezonu „Gry o tron”

Zapis sesji pytań i odpowiedzi znalazł się w sieci. Na materiale wideo widać, jak bardzo twórcom i aktorom nie chciało się odpowiadać na pytania dotyczące „Gry o tron”. Najczęstszą wypowiedzą zdaje się być powtarzana przez niemal każdego wypowiadającego się kwestia „jakie było pytanie”?

Wszyscy obecni na scenie starali się unikać niewygodnych pytań. Emilia Clarke, gdy tylko usłyszała pytanie o graną przez siebie postać, dosłownie próbowała zapaść się pod ziemię kucając w ostatnim rzędzie.

Podejście twórców do finałowego sezonu „Gry o tron” pokazuje dobitnie wypowiedź Kita Haringtona, który na pytanie o kontrowersje dotyczące sposobu zakończenia serialu odpowiedział, że nic o nich nie wie, bo 8. sezonu po prostu nie oglądał.

Zobacz także: Znamy laureatów 71. edycji nagród Emmy. "Gra o tron" najlepszym serialem 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.