Josh Holloway i J.J. Abrams ponownie łączą siły. Czy HBO Max pracuje nad kontynuacją "Lost"?

10.03.2021 11:26
Lost - Jorge Garcia, Josh Holloway, Evangeline Lilly- kadr z serialu Fot. Everett Collection/East News

J.J. Abrams ponownie będzie współpracował z gwiazdorem "Lost" Joshem Hollowayem. Wspólnie stworzą nowy serial dla platformy HBO Max. O czym będzie?

J.J. Abrams pracuje nad nowym serialem, w którym zobaczymy dobrze znaną twarz. Reżyser ponownie wejdzie we współpracę z Joshem Hollowayem - aktorem, który grał Sawyera w serialu "Lost". O czym będzie nadchodząca produkcja zatytułowana "Duster"?

"Duster" - serial J.J. Abramsa z Joshem Hollowayem

O serialu "Lost" można mówić wiele złych rzeczy (szczególnie o jego zakończeniu), ale prawda jest taka, że przyczynił się do renesansu telewizyjnych historii w odcinkach. Swego czasu był wielkim hitem, a aktorzy w nim grający stali się gwiazdami.

Polecamy

Chociaż od premiery 1. sezonu "Lost" minie niebawem 20 lat, produkcja stworzona przez J.J. Abramsa nadal ma specjalne miejsce w serach wielu widzów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że kiedy magazyn Variety przekazał informację o ponownej współpracy Abramsa z Hollowayem, niektórzy mieli nadzieję, że mowa o swego rodzaju kontynuacji "Zagubionych".

Polecamy

Nic bardziej mylnego. Powstający na zlecenie HBO Max serial "Duster" nie będzie miał nic wspólnego z tajemniczą wyspą i zagadkowymi rozbitkami. Holloway wcieli się jednak w postać bardzo podobną do serialowego Sawyera. "Duster" to osadzona w latach 70. XX wieku historia brawurowego kierowcy, pracującego dla organizacji przestępczej. Widzowie będą śledzić losy pozbawionego perspektyw mężczyzny, który wpakuje się w niezwykle niebezpieczne sytuacje.

Polecamy

Fani "Lost", którzy należeli do miłośników Sawyera, na pewno się ucieszą. Opis fabuły "Dustera" brzmi trochę jak przygody postaci bardzo podobnej do bohatera hitu ABC Studios.

Polecamy

"Duster" - kiedy premiera?

Nadchodzący serial, który trafi na HBO Max to jedna z produkcji Abramsa, należąca do kontraktu na wyłączność, który przedstawiciele Warner Bros. niedawno podpisali z twórcą i jego firmą produkcyjną Bad Robot. Wśród pozostałych tytułów znajdują się między innymi nowa wersja "Constantine'a", "Justice League Dark" oraz spin-off "Lśnienia" pod tytułem "Overlook". Za scenariusz "Dustera" odpowie jedna z twórczyń serialu "The Walking Dead" LaToya Morgan. Na razie nie wiadomo, kiedy nowa produkcja trafi do oferty HBO Max.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.