Już dzisiaj premiera 5. sezonu "Lucyfera". Czego możemy się spodziewać po nowych odcinkach?

21.08.2020 14:56
Już dzisiaj premiera 5. sezonu "Lucyfera". Czego możemy się spodziewać po nowych odcinkach? Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Nareszcie - po ponad roku oczekiwania od zakończenia 4. sezonu, 21 sierpnia 2020 roku na Netfliksie zadebiutowały nowe odcinki "Lucyfera". Co przyniosą nam nowe odcinki serialu o Diable?

W piątek 21 sierpnia zadebiutowało 8 odcinków 5. sezonu "Lucyfera". Te pojawiły się punktualnie o godzinie 9.00 czasu polskiego, więc sporo szczęśliwców miało już okazję zobaczyć fragmenty nowej serii. Dla tych, którzy planują się zabrać do oglądania dopiero w weekend przygotowaliśmy krótką ściągę dot. nowych epizodów popularnego serialu o diable mieszkającym w Los Angeles.

Lucyfer - 5. sezon już zadebiutował

Na pewno wiemy, że twórcy przygotowali sporo niespodzianek - z dawnych doniesień wiemy, że nowy sezon będzie zawierał odcinek-autoparodię, epizod musicalowy, a kolejny będzie inspirowany kryminałami noir z lat 40. Tak prezentuje się spis nazw odcinków i jego krótkie opisy przygotowane przez Netfliksa:

  1. Bardzo smutny diabeł (Lucyfer zabawia się ofiarą morderstwa. Chloe i Maze badają sprawę śmierci. Amenediel oczyszcza klub. Linda opiekuje się geniuszem)
  2. Lucyfer! Lucyfer! Lucyfer! (Po całej wieczności w piekle Lucyfer wraca do świata żywych. Jednak nie jest już taki sam)
  3. Diablo (Luci i Chloe rozwikłują sprawę morderstwa na planie serialu inspirowanego życiem Diabła; autoparodia)
  4. Dla kurczaka nigdy nie kończy się to dobrze (Rok 1946, świat jest czarno-biały. Nasi znajomi odgrywają zupełnie nowe role)
  5. Detektyw Amenadiel (Amenadiel towarzyszy Chloe w rozwiązaniu sprawy, a Lucyfer pomaga Danowi)
  6. BlueBallz (Lucyfer jest zazdrosny o byłego kochanka Chloe! W międzyczasie ginie też popularny DJ i gang rozwiązuje sprawę morderstwa)
  7. Nasza moc (Luci jest zaskoczony efektami ubocznymi romansu z... Razem z Chloe ścigają też pokręconego seryjnego mordercę)
  8. Uwaga, spoiler! (Chloe łapie seryjnego mordercę, który jest żądny sławy. Detektyw twierdzi, że mógł się przyznać do niepopełnionych zbrodni)
Przeczytaj także

Z innych ciekawostek wiemy też, że po raz pierwszy w historii "Lucyfera" będziemy mieli do czynienia z samym... Bogiem! W nowych epizodach ma się pojawić tatuś Luciego i Amenadiela, który być może postanowi wybaczyć swoim synom za sprzeciwienie się jego woli. W roli tej wystąpi Dennis Haysbert.

Ciekawostka - nie jest to pierwszy raz, gdy D.B. Woodside (Amenadiel) zagra serialowego syna Haysberta. Panowie wystąpili razem w serialu "24 godziny", gdzie grali Davida i Wayne'a Palmerów. To właśnie aktor wcielający się w brata Luciego zaproponował, by w roli Boga obsadzić Haysberta.

Tajemnicą są jednak objęte wątki związane z m.in. Ewą, która sporo namieszała w 4. sezonie popularnego show. Gdy ostatni raz widzieliśmy ją w serialu, to była kochanka Lucyfera postanowiła "odnaleźć siebie". Znając życie kobieta najprawdopodobniej znów wejdzie do serialu wraz z drzwiami, siejąc zamęt w gangu. 

Odpowiedzi na wszystkie pytania możemy już znaleźć w nowych odcinkach "Lucyfera", które są już dostępne na Netfliksie. Życzymy wam piekielnie dobrego seansu.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.