16.12.2015 13:41

Kampania prezydencka w zwiastunie 4. sezonu „House of Cards”

Od zakończenia trzeciego sezonu „House of Cards” minęło 10 miesięcy, jednak przez ten czas Frank Underwood nie próżnował. O jego poczynaniach przekonamy się w kolejnej serii odcinków, które doczekały się już swojego zwiastunu.

Kampania prezydencka w zwiastunie 4. sezonu „House of Cards”
foto: kadr z wideo

Został on zrealizowany w konwencji spotu wyborczego. Wszędzie powiewają flagi Stanów Zjednoczonych, przestworza przecinają odrzutowce armii, ludzie pochłonięci są pracą lub spędzają czas w ramionach najbliższych. Amerykański sen trwa w najlepsze, a na czele narodu stoi prezydent w osobie Franka Underwooda, który deklaruje, że dopiero zaczyna się rozkręcać.

O znaczeniu tych słów przekonamy się już 4 marca 2016 roku, kiedy to Netflix udostępni w swoich zasobach cały czwarty sezon „House of Cards”. Złoży się na niego 13 odcinków.

Zobaczcie zwiastun:

Na Twitterze serialu pojawił się również plakat zapowiadający kolejny cykl:

Pod adresem www.fu2016.com powstała też strona internetowa dotycząca kampanii Franka Underwooda, w którego wciela się Kevin Spacey. Możemy na niej znaleźć krótką wiadomość od serialowej głowy państwa:

"

Rozwój. Rozpęd. Rozwiązywanie spraw. To są moje dewizy. Nie mam cierpliwości do bezużytecznych spraw, takich jak polityczny impas i stagnacja. Wy również nie powinniście jej mieć. Dołączcie do mnie. Zakasajmy nasze rękawy razem. Przebrnijmy przez upartych oraz małostkowych i wyślijmy Waszyngtonowi głośną i wyraźną wiadomość.

F.U. 2016

Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki "

fu2016

Przypominamy, że poprzedni sezon skończył się w momencie, w którym Frank Underwood objął już stanowisko prezydenta. Jednak napotkał na swojej politycznej drodze na wiele przeszkód. Również w życiu prywatnym głowy państwa nie działo się najlepiej, gdyż opuściła go żona.

Czekacie na 4. sezon „House of Cards”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny House of Cards