18.03.2020 12:03

"Kapitan Tsubasa" powraca na antenę TVP. Kiedy możemy oglądać przygody dzielnego piłkarza?

Na czas pandemii, stacja TVP Sport zamierza zmienić ramówkę. Już od czwartku 19 marca 2020 roku na antenie telewizji będzie emitowany legendarny "Kapitan Tsubasa" - w jakich godzinach będą nadawane odcinki serialu?

"Kapitan Tsubasa" powraca na antenę TVP. Kiedy możemy oglądać przygody dzielnego piłkarza?
foto: kadr z wideo/youtube.com/TVP Sport

Jak podaje na Twitterze dyrektor TVP Sport Michał Szkolnikowski, "Kapitan Tsubasa" będzie emitowany codziennie w godzinach 8:00-10:00, co oznacza, że fanów japońskiego serialu o piłce nożnej czekają dwie godziny dziennie pełne piłkarskich emocji. Przygody Tsubasy nie są jedyną nowością przygotowaną przez sportową telewizję - w planach są również pokazy programów retro, w których prezentowane będą legendarne sportowe wydarzenia. 

TVP Sport pokaże Kapitana Tsubasę

Fabuła "Kapitana Tsubasy" rozpoczyna się, gdy utalentowany i młody piłkarz Tsubasa Ōzora przeprowadza się do Nankatsu w celu rozwijania swojej kariery piłkarskiej. Akcja toczy się wokół meczów piłkarskich rozgrywanych pomiędzy FC Nankatsu, którego barwy reprezentuje Tsubasa, a innymi japońskimi drużynami. 

kapitan Tsubasa
kapitan Tsubasa
Przeczytaj także Tsubasa wraca w grze, która wygląda jak kreskówka [WIDEO]

Szkolnikowski poinformował, że codziennie o godzinie 17:00 widzowie będą mogli obejrzeć "Gol Retro", a 30 minut później "Retro TVP Sport". Telewizja wychodzi naprzeciw swoich użytkowników i oferuje na Twitterze ankietę, w której można będzie wybrać materiał wyemitowany w ramach wspomnianego programu.

Podobnie zresztą będzie z materiałami o godzinie 19:30 - te wybiorą natomiast użytkownicy Facebooka.

Wszystko jest spowodowane oczywiście pandemią koronawirusa, która zbiera żniwo również w Polsce - na ten moment w naszym kraju zmarło z jej powodu 5 osób, natomiast już ponad 220 jest zarażonych. 

Dariusz Szpakowski komentuje mecz Kapitana Tsubasy w zwiastunie serialu
Dariusz Szpakowski komentuje mecz Kapitana Tsubasy w zwiastunie serialu
Przeczytaj także Dariusz Szpakowski komentuje mecz Kapitana Tsubasy w zwiastunie serialu

Będziecie oglądali Kapitana Tsubasę?

Tagi: Kapitan Tsubasa