Koniec dzieciństwa. "Kevin sam w domu" doczeka się nowej wersji na Disney+

07.08.2019 10:15
Koniec dzieciństwa. "Kevin sam w domu" doczeka się nowej wersji na Disney+ Fot. kadr z filmu "Kevin sam w domu"/Disney

Podobny los czeka także "Noc w muzeum", "Fałszywą dwunastkę" oraz "Dziennik cwaniaczka". Wszystkie te serie mają się doczekać rebootów na platformie Disney+.

Disney oficjalnie poinformował, że planuje stworzyć całkowicie nową wersję "Kevina samego w domu", czyli świątecznego klasyka z 1990 roku. Jak podaje Entertainment Weekly, Bob Iger chce by firma stworzyła nową wersję filmu Christophera Columbusa dla "współczesnej generacji". 

Powstaje nowa wersja Kevina samego w domu

Oprócz "Kevina samego w domu" nowych wersji doczekają się również "Noc w muzeum", "Fałszywa dwunastka" oraz "Dziennik cwaniaczka". Wszystkie 4 tytuły mają zadebiutować na Disney+, czyli platformie streamingowej Disneya, która wystartuje już w listopadzie 2019 roku. 

Przeczytaj także

Jak zauważyli dziennikarze The Hollywood Reporter, firma na razie nie sprecyzowała, czy nowe wersje będą filmami, czy też serialami. Podobnie jest zresztą z nazwiskami twórców, obsadą, czy informacjami na temat premier nadchodzących produkcji. 

Nowe rebooty dołączają do listy kilkunastu produkcji pełnometrażowych i seriali, które pojawią się ekskluzywnie na platformie Disney+. Firma potwierdziła już seriale osadzone w uniwersum Marvela, pierwszy aktorski serial ze świata "Gwiezdnych wojen", czyli "The Mandaloriana", a także serial dokumentalny "Świat według Jeffa Goldbluma". 

Tak jak wspomnieliśmy - data premiery nowej wersji "Kevina samego w domu" pozostaje nieznana. 

Zobacz także: To najlepszy rok w historii Disneya

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.