Kiedy „Rick i Morty” powrócą z 4. sezonem? Wygląda na to, że nieprędko

Natalia Hluzow
04.01.2018 17:29
Kiedy „Rick i Morty” powrócą z 4. sezonem? Wygląda na to, że nieprędko Fot. kadr z serialu

Fani będą musieli trochę poczekać na 4. sezon opowieści o przygodach genialnego naukowca-alkoholika i jego płaczliwego wnuczka.

„Rick i Morty” to prawdziwy fenomen wśród animowanych seriali dla dorosłych, który zaskarbił sobie rzesze bardzo wiernych i szalonych fanów. Stworzony przez Justina Roilanda i Dana Harmona dla Adult Swim miał być parodią „Powrotu do przyszłości”. Stał się najpopularniejszym serialem pasma, uznanym za jeden z najbardziej ambitnych programów, jakie są w nim emitowane.

Geniusz, alkoholik i nihilista, Rick Sanchez, wraz ze swoim płaczliwym i niezbyt rozgarniętym wnuczkiem Mortym przemierzają kosmos niczym bohaterowie „Star Treka”, a wszystkie ich przygody okraszone są sporą dawką ciętego dowcipu. Bohaterowie doczekali się już 3 sezonów swoich przygód, a fani z niecierpliwością czekają na czwarty. Niestety, przyjdzie im uzbroić się w cierpliwość, gdyż – jak zapowiada jeden ze scenarzystów – Ryan Ridley, prace nad kolejnym sezonem potrwają dość długo.

Wiem jak długo trwa napisanie serialu, później trzeba go zanimować, więc byłbym zaskoczony, gdyby czwarty sezon pojawił się wcześniej niż w 2019 roku – późnym 2019 roku.

Choć informacja ta nie brzmi najlepiej dla miłośników serii, nie jest niczym zaskakującym. Trzeci sezon zaprezentowano bowiem 30 lipca 2017 roku, czyli niemal 2 lata po premierze drugiego. Nic więc dziwnego, że kolejna porcja odcinków pojawi się również 2 lata po poprzedniej.

„Rick i Morty” to oryginalna produkcja Adult Swim, którą można oglądać na oficjalnej stronie w języku angielskim. Przygody bohaterów są też dostępne po polsku na Netflixie i kanale Comedy Central.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.