Kiedy zobaczymy 2. sezon serialu „The Punisher”?

Sergiusz Kurczuk
20.11.2017 11:40
Kiedy zobaczymy 2. sezon serialu „The Punisher”? Fot. materiały promocyjne

Na premierę serialu o Punisherze fani czekali od dawna. Solowe przygody Franka Castle można już oglądać na platformie Netflix. Czy wkrótce zobaczymy drugi sezon?

Punisher przez wiele lat aż prosił się, żeby zrobić o nim serial. Jako jeden z nielicznych herosów Marvela nie ma super mocy, więc produkcja nie wymagała wielkiego budżetu. Poza tym ten (anty) bohater wykracza poza postacie biegające po mieście w kolorowych rajtuzach. Jego motywacja jest nadzwyczaj realistyczna, a metody walki z przestępczością, choć kontrowersyjne, wielu fanom Punishera sprawia dziwną satysfakcję. Na szczęście twórcy serialu „Daredevil” wprowadzili Franka Castle w drugim sezonie jako postać drugoplanową. Kreacja Jona Bernthala podbiła serca widzów i kilkanaście miesięcy później na platformie Netflix wystartował pierwszy sezon serialu „The Punisher”. Jego recenzję możecie przeczytać tutaj.

Fani, którzy mają już za sobą wszystkie 13 odcinków, zaczęli zastanawiać się kiedy pojawi się kolejny sezon Punishera. Twórca serialu Steve Lightfoot został zapytany o to przez Entertainment Weekly. 

Autentycznie nie wiem, jak działa system Netfliksa, jeśli chodzi o podejmowanie tego typu decyzji. Zakładam, że najpierw muszą skontaktować się z Marvelem i Marvel powie mi, kiedy wracamy do pracy. Ale i tak jestem tym bardzo podekscytowany. Uważam, że zostawiliśmy zarówno Franka, jak i Billy'ego w takim miejscu, że mamy wiele różnych możliwości do płynnego powrotu, jeśli pojawi się drugi sezon. Tak naprawdę, możemy zrobić z nimi wszystko.

Biorąc pod uwagę, że poprzednie seriale Netfliksa bazujące na komiksach Marvela będą mieć kontynuacje, całkiem prawdopodobne, że Punisher też doczeka się kolejnego sezonu. Co prawda „The Punisher” znacznie różni się od innych produkcji, ale pozytywne recenzje zwiastują, że zarówno Marvel i Netflix podejmą decyzje o stworzeniu jeszcze co najmniej jednego sezonu. Kolejne sezony seriali „Daredevil”„Jessica Jones” i „Luke Cage” pojawią się już w 2018 roku. Drugi sezon „Iron Fista” jest na razie w fazie wczesnych prac i nie wiadomo, kiedy go zobaczymy. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.