27.09.2018 12:23

Kingpin powraca w nowym teaserze 3. sezonu „Daredevila”

Wilson Fisk znowu stanie oko w oko z Daredevilem. Tym razem w ikonicznym białym garniturze. 

Kingpin powraca w nowym teaserze 3. sezonu „Daredevila”
foto: kadr z serialu Daredevil

Serwis Netflix zaskoczył swoich abonentów, wyjawiając, że 3. sezon „Daredevila” będzie miał premierę wcześniej, niż fani serialu się spodziewali. To dobra informacja, ponieważ na nowe przygody obrońcy Hell's Kitchen przyszło nam czekać od marca 2016 roku. W poprzednim sezonie zabrakło przeciwnika z pierwszej serii - Wilsona Fiska granego przez Vincenta D’Onofrio. Postać pojawiła się tylko w jednym odcinku i chociaż jej machinacje wpłynęły na przebieg fabuły, to Punisher skradł serca widzów, spychając Matta Murdocka na dalszy plan. Na szczęście w zbliżających się odcinkach serialu, Kingpin wyjdzie z więzienia i ponownie utrudni życie swojemu przeciwnikowi. 

„Daredevil” sezon 3. - Kingpin powraca 

Netflix zaprezentował nowy teaser 3. sezonu, w którym fani Kingpina, mogą się przyjrzeć postaci w całej okazałości. Złoczyńca w końcu dostał biały garnitur, z którego jest znany z komiksów Marvela o Daredevilu

Ubierający się Kingpin otoczony nieskazitelnie czystą przestrzenią pokoju, został przeciwstawiony pobitemu Murdockowi, przywdziewającemu swój pierwszy kostium nocnego pogromcy zła. 

To jednak nie wszystkie materiały promujące 3. sezon „Daredevila”. Do sieci trafiły również nowe kadry przedstawiające Fiska w więzieniu oraz Daredevila, który po miesiącach rozłąki spotkał się ponownie z Karen Page

Daredevil sezon 3
Daredevil sezon 3

„Daredevil” sezon 3. - kiedy premiera?

Fisk powróci na wolność i ponownie będzie chciał przejąć władzę w Hell's Kitchen. Z pewnością jego główną motywacją stanie się nienawiść, jaką darzy Daredevila. Człowiek bez strachu nie tylko zmierzy się z Kingpinem. Twórcy zapowiedzieli, że w 3. sezonie „Daredevila” w końcu pojawi się jeden z największych komiksowych przeciwników herosa. Chodzi o Bullseye'a - maniakalnego zabójcę, który nigdy nie chybia. Nowe odcinki serialu trafią na Netflix już 19 października 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Daredevil Netflix Marvel