27.08.2019 11:03

Kit Harington prawdopodobnie zagra w więcej, niż w 1 filmie Marvela

Black Knight nie jest najpopularniejszą postacią z kart komiksów Domu Pomysłów. Wygląda jednak na to, że Kevin Feige i spółka planują to zmienić - producent wypowiedział się bowiem na temat potencjalnej przyszłości bohatera.

Kit Harington
foto: Invision/Invision/East News

Dzień przed prezentacją Marvela na D23 Expo, w sieci pojawiły się informację, że gwiazdor "Gry o tron" dołączy do Marvel Cinematic Universe. To spowodowało wiele spekulacji - fani mieli nadzieję, że Kit Harington zagra Wolverine'a w nowych filmach o X-Men. Niecałe 24 godziny później dowiedzieliśmy się jednak, że Brytyjczyk wcieli się w mało znanego Black Knighta i zadebiutuje w "The Eternals".

Kit Harington będzie jednym z filarów MCU?

Informacja o tym, że Kit Harington dołączy do MCU jako Black Knight była nieco szokująca. Fani oczekiwali bowiem, że aktor takiego kalibru wcieli się w bardziej znanego bohatera. Z drugiej strony widzowie cieszyli się jednak z perspektywy ponownego zobaczenia braci Starków w "The Eternals" - w końcu jedną z głównych ról zagra Richard Madden, który grał Robba Starka w "Grze o tron".

Na temat obsadzenia Haringtona wypowiedział się sam Kevin Feige, który w wywiadzie z Good Morning America zapowiedział, że jest szansa, iż jego rola będzie większa w przyszłości:

"

Jest naprawdę niesamowitym aktorem i akurat trafiła nam się rola w filmie "The Eternals". Byliśmy szczęśliwi, że postanowił do nas dołączyć, a jego postać może drastycznie się zmienić na przestrzeni kolejnych lat. "

Kit Harington
Kit Harington
Przeczytaj także Kit Harington dołączył do filmów Marvela. Wiemy, kogo zagra gwiazdor "Gry o tron"

Reżyserką "The Eternals" jest Chloé Zhao. W obsadzie pojawi się: Angelina Jolie, Richard Madden, Gemma Chan, Kit Harington, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Salma Hayek, Lia McHugh, Don Lee, and Barry Keoghan. Premiera filmu jest planowana na 6 listopada 2020 roku.

Tagi: News Marvel Kit Harington