Mroczny Maciej Musiał na plakacie serialu "Klangor". Pokazano też zwiastun produkcji

09.03.2021 16:05
maciej musiał Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

CANAL+ zaprezentował oficjalny zwiastun oraz plakat nowego polskiego serialu kryminalnego o tajemniczym tytule "Klangor". W obsadzie obok Arkadiusza Jakubika i Mai Ostaszewskiej znaleźli się też aktorzy młodego pokolenia, m.in. Maciej Musiał.

"Klangor" to nowy polski serial CANAL+, w którym dramat rodzinny przeplata się z historią kryminalną o zaginionej dziewczynie. W głównych rolach zobaczymy Arkadiusza Jakubika i Maję Ostaszewską, którym na ekranie partnerować będą m.in. grające ich córki Katarzyna Gałązka i Matylda Giegżno oraz Maciej Musiał w roli tajemniczego Ariela Galeja.

Polecamy

"Klangor": Maciej Musiał, Matylda Giegżno i Katarzyna Gałązka na nowym plakacie serialu 

26-letni aktor, który popularność zawdzięcza serialowi "Rodzinka.pl", pojawił się na nowym plakacie serialu obok Matyldy Giegżno, która wcieli się w zaginioną Gabi oraz Katarzyny Gałązki występującej w roli jej siostry, Hani. O roli samego Macieja Musiała niewiele wiadomo, jednak zarówno fotosy, jak i zwiastun "Klangoru" sugerują, że grany przez niego Ariel Galej będzie postacią tajemniczą i mroczną, która może być zamieszana w zniknięcie nastolatki.

 

fdaed2b6fc90aa50416f9ac1280ef55d Fot. materiały prasowe CANAL+

"Klangor": zwiastun nowego serialu kryminalnego CANAL+

"Klangor" to opowieść o Rafale Wejmanie (Arkadiusz Jakubik) i jego żonie Magdzie (Maja Ostaszewska), których życie rozpada się na kawałki, gdy jedna z ich córek, Gabi (Matylda Giegżno), znika bez śladu. Rafał, psycholog więzienny w randze porucznika, wierzy, że tylko on może odnaleźć córkę. Mężczyzna rozpoczyna desperackie poszukiwania na własną rękę. By zrozumieć, co naprawdę wydarzyło się w noc zaginięcia Gabi, będzie musiał zaprzeczyć wszystkim wartościom, które jeszcze kilka dni wcześniej definiowały go jako męża, ojca i człowieka.

Reżyserem serialu jest Łukasz Kośmicki, autorem zdjęć - Witold Płóciennik. Za produkcję odpowiadają Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł z Opus TV. 

W obsadzie obok wspomnianych już gwiazd, zobaczymy też Wojciecha Mecwaldowskiego, Aleksandrę Popławską, Magdalenę Czerwińską, Piotra Witkowskiego i Magdalenę Koleśnik.

Polecamy

"Klangor" - co oznacza tytuł nowego serialu CANAL+?

CANAL+ udostępnił także zakulisowy materiał, w którym twórcy tłumaczą, czym właściwie jest tytułowy "Klangor" z nowego serialu stacji. Okazuje się, że za tajemniczą nazwą kryje się metafora nadchodzącej zmiany i nadziei. A co oznacza samo słowo? Zobaczcie poniższy materiał wideo:

Premiera serialu "Klangor" odbędzie się 26 marca 2021 w serwisie online canalplus.com oraz na antenie CANAL+.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.