Kolejny gwiazdor "Gry o tron" zagra księcia Filipa w finałowych sezonach "The Crown"

13.08.2020 09:02
Kolejny gwiazdor "Gry o tron" zagra księcia Filipa w finałowych sezonach "The Crown" Fot. materiały prasowe Netflix

Wiemy, czyją twarz będzie miał książę Filip w 5. i 6. sezonie "The Crown". To aktor znany m.in. z "Gry o tron" i "Dwóch papieży".

Po 4. sezonie "The Crown" nastąpi kolejna zmiana obsady. Uprzednio poznaliśmy już nazwiska aktorek, które wcielą się w królową Elżbietę i księżniczką Małgorzatę. Teraz przyszedł czas na księcia Filipa. Wybór jest doskonały!

"The Crown" - gwiazdor "Gry o tron" jako książę Filip w finałowych sezonach 

Dotychczas w małżonka królowej wcielali się kolejno Matt SmithTobias Menzies (który notabene również zagrał w "Grze o tron"). Teraz pałeczkę przejmie Jonathan Pryce, którego możecie kojarzyć jako Wielkiego Wróbla s 5. i 6. sezonu hitu HBO, a także papieża Franciszka z ubiegłorocznego filmu Netfliksa "Dwóch papieży"

Foto: Album Online/East News Fot. Foto: Album Online/East News

W ramach przypomnienia, jako królową Elżbietę i księżniczkę Małgorzatę zobaczymy Imeldę Staunton (seria "Harry Potter") i Lesley Manville. Zanim jednak dojdzie do wymiany obsady, czeka nas jeszcze 4. sezon, który ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Na premierę serii 5. przyjdzie nam poczekać znacznie dłużej, bo aż do 2022 roku

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.