Kolejny serial na bazie "Co robimy w ukryciu" Taiki Waititiego doczeka się międzynarodowej premiery!

25.03.2021 11:56
Kolejny serial na bazie "Co robimy w ukryciu" Taiki Waititiego doczeka się międzynarodowej premiery! Fot. materiały prasowe/TVNZ2

Popularna komedia "Co robimy w ukryciu" dostała już jeden spin-off w postaci serialu o tym samym tytule (w Polsce możecie go zobaczyć na HBO GO), a teraz szerszej widowni zostanie pokazany "Wellington Paranormal".

Spin-off Co robimy w ukryciu doczeka się międzynarodowej premiery

"Wellington Paranormal", czyli nowozelandzki serial na bazie "Co robimy w ukryciu" Jemaine'a Clementa i Taiki Waititego doczeka się międzynarodowej premiery.

Polecamy

Produkcja zadebiutowała w Nowej Zelandii w 2018 roku i po 3 latach emisji została zakupiona przez CW i HBO Max - to pierwsza taka operacja w historii firm należących do WarnerMedia. Z informacji podanych przez Deadline wynika, że produkcja zadebiutuje na stacji CW już latem 2021 roku, a odcinki będą dostępne dzień później na HBO Max.

Dlaczego o tym w takim razie piszemy? Ano dlatego, że licencja w rękach HBO Max może oznaczać, że "Wellington Paranormal" zadebiutuje jeszcze w tym roku również w Polsce. Produkcja (podobnie jak serialowe "Co robimy w ukryciu") może trafić tym samym albo na HBO GO, albo już na HBO Max (firma zamierza bowiem przeprowadzić globalny rebranding swojej streamingowej usługi i Polska może być jednym z pierwszych rynków, który doczeka się zaktualizowanej wersji serwisu).

Polecamy

Jeśli chodzi zaś o sam serial, to "Wellington Paranormal" opowiada historię o dwóch policjantach z filmu "Co robimy w ukryciu". Głównymi bohaterami są oficer O'Leary (Karen O'leary) i oficer Minogue (Mike Minogue). Razem działają w tytułowym oddziale policji ds. paranormalnych.

Wraz ze swoim szefem, sierżantem Maaką (Maaka Pohatu), badają nietypowe sprawy, których jest w stolicy Nowej Zelandii zaskakująco dużo. 

Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź serialu:

Tak jak wspomnieliśmy, serial "Wellington Paranormal" zadebiutował w 2018 roku. Od lutego 2021 roku emitowany jest w Nowej Zelandii 3. sezon tej produkcji. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.