To już koniec "Beverly Hills 90210"? FOX zdradził dalsze losy serialu
08.11.2019 10:50
To już koniec "Beverly Hills 90210"? FOX zdradził dalsze losy serialu Fot. . kadr z wideo BH90210 (FOX) "Coming Home" Trailer HD - 90210 Revival Series with original cast

Czyżby fanom serialu "Beverly Hills 90210" musiał wystarczyć tylko jeden sezon? Stacja FOX zdecydowała o dalszych losach popularnego serialu.

"Beverly Hills 90210" to zdaniem niektórych największy telewizyjny hit dla młodzieży. Serial opowiadał o szkolnych, a w późniejszych sezonach o uniwersyteckich i domowych perypetiach Brendy i Brandona Walshów, którzy musieli opuścić rodzinną Minnesotę i przeprowadzić się do Los Angeles. Serial zyskał miano kultowego i dlatego, kiedy okazało się, że w 2019 roku powróci "Beverly Hills 90210", widzowie zwariowali z radości. 

To już koniec "Beverly Hills 90210"? FOX zdradził dalsze losy serialu

Premiera nowej odsłony "Beverly Hills 90210" odbyła się 7 sierpnia 2019 roku, a serial można było oglądać na kanale FOX. Nowy sezon nawiązywał do starszych odcinków, a dorośli już bohaterowie zmagali się z trudami dorosłego życia. Co ciekawe, scenariusz był oparty na prawdziwych losach aktorów grających w serialu. 

Przeczytaj także

Radość fanów nie trwała jednak długo. Sporo osób liczyło na 2. sezon "Beverly Hills 90210", ale wygląda na to, że ten nie powstanie, mimo że producenci byli otwarci na propozycje. W oświadczeniu FOX napisał: 

Jesteśmy dumni, że ponownie zebraliśmy się w specjalnej letniej odsłonie serialu, z ekipą i fanami 90210. Ogromne podziękowania należą się również Brianowi, Gabrielle, Ianowi, Jasonowi, Jennie, Shannen i Tori, którzy wspólnie z całą załogą włożyli serca i dusze w to pomysłowe i nostalgiczne odrodzenie. 

Nowe odcinki przyciągnęły przed telewizory aż 2,5 miliona widzów, ale w miarę upływy tygodni liczba odbiorców malała. To najprawdopodobniej powód, dla którego nie powstanie 2. sezon serialu. 

Zobacz także: Luke Perry: Najlepsze role aktora, wśród nich "Riverdale" i "Beverly Hills 90210"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.